×

Полезная информация

Як часто потрібно міняти масло та фільтри в мінітракторах?

При роботі мотора його частини, що рухаються, поступово стираються, через що в масло потрапляють дрібні частинки металу і нагару. Ці домішки прискорюють зношування двигуна.

Як вибрати акумулятор для мотоблока: основні параметри та види

Мотоблок здатний виконувати безліч завдань, які допомагають легко покращити якість вашої земельної ділянки на дачі. Однак, як і будь-яка інша техніка, міні-трактор не зможе довго працювати без гарного акумулятора.

Яку вибрати косарку для мінітрактора?

Заготівля сіна та догляд за лужком — трудомісткі завдання. Зробити процес косовиці максимально ефективним і швидким допомагають сільськогосподарські косарки.

Як вибрати паливний насос для мінітрактора?

Паливний насос – відповідальна частина системи живлення ДВС. Його функція в міні-тракторі полягає в порційній доставці пального в карбюратор (часто в садових тракторах – в інжектор). Для хорошої роботи двигуна подача дизпалива або бензину повинна виконуватися під правильним тиском і через певні проміжки часу.

Як підібрати зчеплення на мотоблок?

Зчеплення на мотоблоці відповідає за кілька завдань. Головні функції – передача моменту обертання, з’єднання та від’єднання двигуна з редуктором під час перемикання швидкостей.

Як вибрати мотоблок для перевезення вантажів?

Купівля мотоблока у приватне господарство вирішить проблему з перевезенням урожаю, ґрунту, сіна, дров, будматеріалів, інших важких та об’ємних вантажів. Але тут важливо не зробити помилок при виборі самохідної машини і додаткового оснащення.

Як вибрати помпу на мінітрактор?

Мотопомпа – це додаткове обладнання, призначене для перекачування великих обсягів чистої та забрудненої рідини між двома резервуарами. З ним мінітрактор може використовуватися для організації поливу, осушення підвалів та водойм.

Навіщо потрібен перехідний редуктор фрези мототрактора?

Грунтообробні фрези за принципом дії бувають двох видів: пасивні та активні. Ножі на устаткуванні, що належить до першого типу, обертаються лише за рахунок руху техніки.

Який двигун можна поставити на мотоблок Нева?

Повна заміна двигуна на мотоблоці – досить витратний спосіб ремонту навіть у випадку недорогої техніки торгової марки Нева. Тому буде дуже неприємно, якщо цей захід себе не виправдає, і відремонтований мотоблок не покаже очікуваних результатів у роботі.

Якої фірми краще купити мотоблок?

Мотоблоки от надежных производителей мототехники. Предлагаем мотоблоки по ценам производителя. Гарантия на всю продукцию. Техническое описание мотоблоков и навесного оборудования. Лояльные цены на все модели.
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит