41.73
×

Що краще бензиновий чи дизельний генератор?

Відключення електрики, на жаль, стало буденним явищем практично в будь-якому регіоні України. Причини таких неприємних ситуацій відомі, краще поговорити про те, як вирішити цю проблему. Альтернативою централізованим мережам у більшості споживачів стають електрогенератори в якості джерела енергії для забезпечення основних потреб у побутових умовах і на об’єктах комерційної та виробничої сфери.

Залежно від виду палива, що споживається, такі агрегати мають свої характеристики, які необхідно враховувати під час купівлі оптимальної моделі для будинку або квартири, магазину або офісу, майстерні або громадської установи.

ЗМІСТ

 1. Які переваги та недоліки мають бензинові генератори?
 2. Основні переваги дизельних генераторів
 3. Який генератор тихіший бензиновий чи дизельний?
 4. Скільки може працювати дизельний генератор без перерви?
 5. Що потрібно враховувати під час вибору?
 6. Де купити генератор за вигідною ціною?

Які переваги та недоліки мають бензинові генератори?

Ці модифікації користуються підвищеною популярністю на ринку продажів. Великий діапазон варіантів виконання пропонується в традиційних торгових точках та інтернет-магазинах за параметрами вартості, габаритами потужності від 0,5 до 100 кВт відомими торговими марками.

Переваги та недоліки бензинових генераторів

Головні плюси подібної техніки:

 • ціна міні-станції, працюючої на бензині, на порядок нижча за дизельні аналоги;
 • немає труднощів з обслуговуванням завдяки великій базі запчастин і комплектуючих;
 • простота експлуатації;
 • невелика вага обладнання.

кнопка дізнатися ціни

Відсутні труднощі при функціонуванні в умовах низької температури, що робить бензогенератори незамінними при застосуванні на дачах і перебуванні на природі.

Відносними мінусами будуть 2 моменти:

 1. Моторесурс від 500 до 3000 годин для певної моделі. Це обмежує можливості застосування, як основного джерела живлення. Раціональніше використовувати такі агрегати як резерв.
 2. Витрати палива вищі порівняно з дизелем – близько 330-370 г/кВт٭ проти 250-270 г у дизельних установок.

Окремо слід згадати інверторні моделі, які здатні видавати постійну частоту на рівні 50 Гц. Така характеристика актуальна для чутливих приладів типу котлів з вбудованою автоматикою, комп’ютерного обладнання.

Основні переваги дизельних генераторів

Усі вироби цієї категорії пристосовані для експлуатації з різними показниками навантаження протягом тривалого часу. Можуть використовуватися як постійна система постачання електроенергії. Висока продуктивність обумовлена тим, що такі пристрої стартують за характеристиками потужності від 5 кВт і більше.

Який генератор тихіший бензиновий чи дизельний?

Важливою перевагою дизельних агрегатів буде низька витрата палива на одиницю вироблюваної енергії. А ось за рівнем шуму порівняно з аналогами, працюючими на бензині, вони трохи програють. Цей параметр може досягати позначки до 110 дБ, тоді як у бензоагрегатів середній діапазон дорівнює 55-72 дБ.

бензиновий або дизельний генератор

Скільки може працювати дизельний генератор без перерви?

Як джерело постійного живлення подібні агрегати не мають альтернативи за тривалістю періоду роботи між дозаправками. Наприклад, модифікація TATA JM 15000TD з місткістю бака 25 л і потребою для вироблення одного кіловата використати 290 г пального, потребує нової заправки після 7,2 години роботи з граничним навантаженням.

Експлуатаційний ресурс залежно від конструкції окремо взятої моделі дорівнює 4000-40000 годин.

Що потрібно враховувати під час вибору?

Бензинові моделі

Варіант із бензогенератором ідеально підходить для дачної ділянки або приватного будинку. При вилазці на природу вироби з потужністю 3-5 кВт зможуть повною мірою забезпечити базові потреби відпочивальників.

У всіх перерахованих випадках вибір такого варіанту палива виправданий такими позитивними моментами:

 • відмінна мобільність через невелику вагу обладнання;
 • безвідмовна робота двигунів 4-тактної конструкції та відсутність проблем із придбанням марок пального А92 і А95;
 • легкий запуск за низьких температур;
 • відносно невелика ціна товару робить такі зразки доступними для більшості споживачів.

Особливість природного повітряного охолодження передбачає необхідність у паузах для охолодження після кожних 5-7 годин використання.

Рекомендована сфера застосування – невеликі та середні приватні домоволодіння, проведення ремонтно-будівельних операцій, обслуговування закладів торгівлі малої та середньої площі.

Дизельні генератори

Оптимальний вибір при планованих підвищених навантаженнях. Потужність і надійність цих модифікацій цілком відповідають умовам на виробничих об’єктах. У таких ситуаціях більш висока вартість повністю виправдовує себе технічними характеристиками і показниками продуктивності.

Дизельні електрогенератори

Залежно від габаритів, генератори на дизелі випускаються в комплектації з двома типами охолодження – повітряне і водяне примусове. У каталозі інтернет-магазину “Мотоблок ТАТА” представлено зразки і з захисним кожухом для запобігання впливу вологи і пилу, зниження рівня шуму, так і варіанти без кожуха, якщо йдеться про конструкції меншої потужності.

Крім застосування в приватних будинках і котеджах великої площі, такі модифікації можуть використовуватися як постійне джерело енергії на будівельних майданчиках, у промислових цехах, для облаштування місця проведення концертів на відкритому повітрі.

Де купити генератор за вигідною ціною?

Компанія “Мотоблок ТАТА” пропонує своїм клієнтам можливість вибору підходящого агрегату з великого асортименту товарів, представлених у каталозі продукції.

Ви зможете оцінити всі плюси співпраці з надійним і відповідальним продавцем:

 • демократична вартість завдяки прямим поставкам від виробника;
 • докладні консультації менеджерів служби підтримки на етапі вибору;
 • наявність в асортименті виробів, що перебувають на лідируючих позиціях у рейтингу найкращих бензинових і дизельних генераторів;
 • оплати замовлення переказом або післяплатою, оперативна доставка в усі регіони України.

Ретельне знайомство з особливостями та перевагами потрібного вам варіанта генератора дасть змогу придбати саме ту модель, яка працюватиме ефективно, економічно в плані споживання пального, повністю відпрацює свій експлуатаційний ресурс.

кнопка дізнатися ціни

Рейтинг статті:
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5
(7 оцінок, середня: 4,40 з 5)
Loading...
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит