×

Шини, диски, колеса і камери для мототехніки


При покупці мотоблока майбутні власники звертають увагу на потужність двигуна і продуктивність. Але не варто забувати, що продуктивність залежить не тільки від кількості кінських сил, але і від коліс. Адже саме прохідність мотоблока впливає на його продуктивність, так як він має справу з далеко неідеальною поверхнею. Найчастіше виробником встановлюється якісна гума на мотоблок, але при взаємодії з грунтом – вона зношується і вимагає заміни.

В інтернет-магазині Мотоблок ТАТА можна купити колеса в зборі мотоблока, а також окремо камери і диски. Щоб не помилитися з розміром коліс, подивіться маркування на самій покришці або зверніться до інструкції. Розглянемо більш детально, як правильно підібрати гуму.

Як вибрати колесо на мотоблок?

До вибору покришок необхідно ставитися відповідально. Неправильно підібрана гума може прослужити дуже мало, а невірний розмір колеса і зовсім – привести до поломки агрегату. Перше на що необхідно звернути увагу – це кількість шарів, так як від цього безпосередньо залежить, яке навантаження зможуть витримати колеса для мотоблока. Далі-розмір. Тут все залежить від типу техніка. Наприклад, легкі бензинові мотоблоки оснащуються колесами маленьких і середніх розмірів (4.00-8, 4.00-10, 5.00-10, 5.00-12), а більш важким потрібні і більш великі колеса (6.00-12 і т.д.).

На що ще необхідно звернути увагу:

  1. Діаметр коліс. Виробники пропонують різні діаметри, щоб можна було самостійно вибрати необхідний або підвищити прохідність техніки за рахунок установки більш великого колеса.
  2. Ширина покришки. Тут підбирають в залежності від типу виконуваної роботи. Наприклад, в міжрядді буде зручніше працювати з вузькими колесами, тоді як на пишному зораному грунті мотоблок буде більш проходимо з широким колесами.
  3. Розмір і малюнок протектора. Чим глибше і крупніше протектор, тим менш ймовірність, що агрегат забуксує. Особливо це важливо, якщо у Вас мототрактор. Тут необхідна різна гума - для роботи в полі, і для їзди по асфальту.
  4. Сезонність. У нашій країні температура повітря значно відрізняється влітку і взимку. Тому, якщо мотоблок використовується весь час, то краще вибрати всесезонну гуму.

Ну і звичайно вибір ходового вузла залежить від рівня зносу. Іноді може знадобитися лише Заміна камери для мотоблока, а іноді - і всього колеса в зборі. Окремо можна купити також диски на мотоблок, якщо тільки ця деталь тріснула або погнулася, а інші елементи ще в хорошому стані.

Замовляйте колеса в зборі на мототрактор, мотоблок та іншу мототехніку на нашому сайті за вигідними цінами. Компанія Мотоблок ТАТА пропонує придбати комплектуючі в роздріб або оптом з гарантією якості та доставкою по всій території України, в тому числі в Дніпро, Одесу, Київ, Харків. Доставка здійснюється поштовими службами, є накладений платіж і безготівковий розрахунок, а також оплата на банківську карту. Для тих, кого цікавить співпраця, то ми приготували найвигідніші умови для комфортної взаємовигідної роботи. Залишилися питання? Телефонуйте за одним з контактних номерів телефону, і наші менеджери із задоволенням нададуть вам професійну консультацію.

×

Корзина

×
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×