41.03
×

Корисна інформація

Як підібрати зарядну станцію для ноутбука і роутера

Кілька циклів підзарядки забезпечує правильно підібрана модель зарядної станції для ноутбука або роутера під час відключення централізованого постачання електроенергії. Під час купівлі такого пристрою слід враховувати характеристики приладу, з яким буде взаємодіяти повербанк для забезпечення потрібного показника автономності.

Що краще бензиновий чи дизельний генератор?

Відключення електрики, на жаль, стало буденним явищем практично в будь-якому регіоні України. Причини таких неприємних ситуацій відомі, краще поговорити про те, як вирішити цю проблему.

Як вибрати колеса для мінітрактора?

Правильно підібране колесо для мінітрактора вирішує завдання щодо забезпечення рівномірного переміщення агрегату найрізноманітнішими поверхнями. Сільгосптехніка зможе без надмірних зусиль і проблем пересуватися дорогою і ґрунтом будь-якого типу, без обмежень через стан покриття.

Яка зарядна станція потрібна для котла?

Масовий перехід на автономні системи опалення відбувається не тільки в приватних оселях, а й у квартирах багатоповерхових будинків. Однак розв’язання всіх проблем, пов’язаних зі встановленням подібного обладнання, не закінчується придбанням економічної та продуктивної моделі основного агрегату.

Як вибрати бензиновий генератор для будинку?

Для більшості власників заміських будинків, котеджів, дач, власників гаражів із нестабільним електропостачанням вибір бензинового генератора залишається важливим завданням з придбання резервного джерела живлення.

Яке є навісне обладнання до мотоблока?

Будь-яка модель мотоблока належить до дуже корисного і важливого агрегату для виконання широкого спектра робіт у приватному секторі та невеликих фермерських господарствах.

Як правильно розрахувати потужність генератора

Грамотна покупка генератора для використання в будинку або на дачі передбачає ретельний підхід до вивчення декількох важливих характеристик цього приладу.

Як вибрати портативну зарядну станцію

Пошук альтернативи централізованим електричним мережам особливо актуальний для всіх українців напередодні зими. Адже постійні атаки ворога на об’єкти енергетичної інфраструктури загрожують масовими відключеннями електрики. Величезний попит на всі моделі павербанків та генераторів супроводжується зростанням популярності ще одного корисного пристрою, який є чудовим джерелом електроенергії. Екологічно чиста, відносно недорога, компактна і відрізняється хорошою мобільністю портативна зарядна […]

Що краще купити культиватор чи мотоблок?

Кожен з цих пристроїв має свої унікальні особливості та застосування, що визначаються конкретними завданнями на ділянці або в саду.

Як часто потрібно міняти масло та фільтри в мінітракторах?

При роботі мотора його частини, що рухаються, поступово стираються, через що в масло потрапляють дрібні частинки металу і нагару. Ці домішки прискорюють зношування двигуна.
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит