41.03
×

Як вибрати портативну зарядну станцію

Пошук альтернативи централізованим електричним мережам особливо актуальний для всіх українців напередодні зими. Адже постійні атаки ворога на об’єкти енергетичної інфраструктури загрожують масовими відключеннями електрики. Величезний попит на всі моделі павербанків та генераторів супроводжується зростанням популярності ще одного корисного пристрою, який є чудовим джерелом електроенергії.

Екологічно чиста, відносно недорога, компактна і відрізняється хорошою мобільністю портативна зарядна станція може працювати з приладами та обладнанням з різними технічними характеристиками. По суті, можна говорити про пристрій, як про дуже потужний павербанк, але з розширеними можливостями щодо забезпечення функціонування великого спектра побутових приладів.

ЗМІСТ

 1. Що таке портативна зарядна станція
 2. Переваги портативних станцій
 3. Як вибрати зарядну станцію?
 4. Як вибрати зарядну станцію для дому?

Що таке портативна зарядна станція

Справжня “золота середина” між малопотужними бюджетними павербанками і продуктивними, але дорогими, генераторами. Ідеальний вибір за співвідношенням доступної вартості та можливості подати електрику найпотрібнішим для вас приладам.

кнопка дізнатися ціни

Дороге обладнання для вироблення енергії – це споживання значної кількості палива у вигляді газу, бензину або дизеля. А для станції розглянутого формату достатньо накопичити в акумуляторі запас, якого цілком вистачає для забезпечення основних потреб у будинку або квартирі.

Що таке портативна зарядна станція

Залежно від моделі пристрою власник зможе забезпечити електрикою високої якості певну кількість споживачів струму. При цьому процес експлуатації не супроводжується гучним шумом, а також відсутнє виділення вихлопних газів.

Просте обслуговування виглядає як своєчасна зарядка батареї способом нескладного підключення кабелю в домашню розетку. Компактні габарити дають змогу застосовувати такий пристрій у поїздках, на природі, риболовлі.

У каталозі товарів компанії “Мотоблок ТАТА” представлений великий асортимент портативних зарядних станцій виробництва популярних брендів. Є зразки і для підзарядки від стандартних розеток 220В, і від роз’єму в 12В в салоні автомобіля. З’явилися вироби, які можуть живитися від сонячних панелей.

Час повного заряду в середньому становить близько години-півтори при використанні мережевих розеток або 5-6 годин від прикурювача в транспортному засобі.

Переваги портативних станцій

Крім легкої ваги і невеликих розмірів можна виділити ще низку плюсів:

 • одночасне під’єднання декількох об’єктів споживання. У різних зразків є 5-10 виходів підключення і більше;
 • швидке і зручне виконання заряду. Приблизно за годину акумулятор готовий на 80%;
 • великий вибір пристроїв за показниками потужності, починаючи від 200 Вт/год;
 • розрахункова потужність і ємність батареї збільшуються в моделях з наявністю функції приєднання додаткової АКБ;
 • міцний корпус призначений для захисту електроніки і деталей від потенційного ризику отримати пошкодження;
 • портативні станції з вбудованою системою BMS несприйнятливі до різких коливань зовнішньої температури і стрибків напруги;
 • відповідність нормам екологічної чистоти – немає викиду токсичних речовин і залишків продуктів згоряння.

На відміну від генераторів, такі прилади не потребують постійного заправлення паливно-мастильними матеріалами та витратами на виконання технічного обслуговування – заміна фільтрувальних елементів і мастила.

Як вибрати зарядну станцію?

Для початку слід визначитися з особливостями планованого використання. Комусь потрібна модель для зарядки кількох гаджетів або елементарних потреб під час відпочинку на природі. Другий варіант – необхідно забезпечити роботу освітлення і деяких побутових приладів у будинку.

Як вибрати зарядну станцію?

Завжди, при бажанні купити певну модифікацію, на першому місці залишаються параметри потужності. Для пересічного користувача важливо розуміти, що від цієї характеристики залежить можливість підключення споживачів, чия сумарна споживана потужність не перевищує аналогічного показника станції.

Розрізняють три основні групи портативних пристроїв:

 1. Від 210 до 600-700 Вт. Малопотужні моделі для забезпечення енергією планшетів, смартфонів, відеокамер. Іноді подача струму робиться для газових котлів і ламп LED невеликого розміру. Швидкість роботи не падає при приєднанні декількох телефонів або інших гаджетів.
 2. Середні з параметрами 0,7-2,0 кВт вирішать завдання живлення кондиціонера, насоса, бойлера або холодильника.
 3. Потужні модифікації до 5 кВт забезпечать енергією практично всі прилади в будинку або на дачі.

Другим критерієм вибору буде тип виготовлення акумуляторної батареї – це Li-ion, NMC, LIFePO4.

Ємність – це обсяг енергії, що зберігається в станції, який впливає на тривалість роботи. Прикладом може стати прилад із потужністю в 700 Вт, а ємністю в 600. Тоді при підключенні споживача в 100 Вт експлуатація доступна протягом 6 годин.

Як вибрати зарядну станцію для дому?

Рейтинг модифікацій, запропонованих на сайті “Мотоблок ТАТА”, має такий вигляд:

 • Портативна зарядна станція Flashfish 601 150000MAH 600W – літій-іонний варіант із характеристиками ємності акумулятора 150000 мАг, номінальною потужністю в 600 Вт і максимальною 1200.
 • FlashFish P60 140400MAH 560W – чудовий вибір моделі з ємністю 520 Вт для подачі живлення більшості зразків кухонної техніки та побутових електроінструментів.
 • FlashFish A301 80000MAH 320W – мобільна і компактна версія для використання не тільки в приміщеннях, а й на природі або в далекій поїздці.

Велика кількість товарів цієї категорії з різноманітним функціоналом, додатковими можливостями, дизайном і технічними характеристиками дає змогу купити портативну зарядну станцію з оптимальними параметрами з урахуванням особливостей планованої експлуатації.

кнопка дізнатися ціни

Рейтинг статті:
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5
(6 оцінок, середня: 4,00 з 5)
Loading...
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит