Ми працюємо! Все буде Україна! 💙💛

×

Електровелонабори

×
Фильтр
 • По умолчанию
 • По названию А-Я
 • По названию Я-А
 • По популярности
 • По возрастанию цены
 • По убыванию цены
 • Новые
Нет на складеСообщить о наличии
Доступен в кредит

Електровелонабір-це довговічний і потужний механізм, який підійде до будь-якої моделі велосипеда і зробить його швидкохідним транспортним засобом. Це економічний варіант для самостійної збірки електричного велосипеда. Мотор з планетарним редуктором, який входить в комплект набору, дозволить вашому велосипеду без праці перевозити вантаж і освоювати горизонти на новій швидкості!

Основний компонент набору-електроколесо 36V 350W

Велонабір на електровелосипед готовий до установки. Зробити це можна без спеціальних навичок.  Колесо в зборі з електродвигуном встановлюють на передню або задню вісь велосипеда – це залежить від модифікації комплекту. Щоб мотор не деформувався, в набір входить спеціальний обід, який протистоїть навантаженням. Планетарний шестерний редуктор компактний за розміром, незалежно від типу електро вело набору.

Якщо порівнювати даний редуктор з прямо-приводним, то шестерний - володіє більш високою тяговою потужністю, а значить забратися на гірку велосипеду буде набагато простіше. Набори з переднім колесом легко монтувати. Також з даними двигуном можна отримати більше тягове зусилля і швидкість, в залежності від діаметра колеса велосипеда. Ми надаємо гарантії на електромотор: для оптових покупців – 6 місяців, для роздрібних – 3 місяці.

Електровелонабори оснащені асистуючим режимом управління, що забезпечить легкий хід і економію заряду. Ви зможете відправитися в дорогу на великі дистанції без підзарядки або дод.акумуляторів. Pedal Assist System - вона ж асистуюча система педалей-підійде до будь-якого натягу ланцюга і відмінно підтримує роботу механізму в гібридному режимі, тобто – без використання ручки газу. При обертанні педалей, система сама підбирає обороти мотора.

Максимальна напруга на акумулятор велонабору відбувається при заводі мотор-колеса. Однак, завести двигун можна за допомогою PAS, це дозволити заощадити 20% ресурсу АКБ. Оптимальна потужність 350W дає імпульс для розвитку швидкості до 35 км, що може варіюватися, виходячи з завантаженості велосипеда і якості дороги. Керуючий контролер набору 36v 18A включає систему PAS і електровелосипед починає рух плавно. Контролер також відповідає за коректну роботу акумуляторів і датчиків холла мотора, а також - контролює його тягу і швидкість. Робота самого колеса і гальмівних важелів знаходиться в зоні відповідальності контролера.  Система оснащена: дисплеєм, датчиком PAS, ручками газу і гальма, а також водонепроникним чохлом контролера. Зверніть увагу, що в набір не входить АКБ.

Коротка інструкція по установці електровелонабора

 1. Переверніть велосипед;
 2. Демонтуйте колесо, на яке буде встановлений девайс;
 3. Зніміть покришку з колеса;
 4. Встановіть касету із зірочками і поверніть покришку на місце;
 5. Закріпіть колесо до вилки в тому напрямку, що і обертання мотора;
 6. Надійно прикріпіть дроти до вилки;
 7. Встановіть ручку газу з набору;
 8. Встановіть гальмівні важелі;
 9. Монтуйте акумулятор;
 10. Встановіть контролер і перевірте надійність його кріплень, а також кріплень проводки;
 11. Вмонтовуйте pas датчик наступним чином: нерухомою стороною (частиною металевого кільця) під гайку каретки, а рухомий (частиною пластикової шайби і магнітів) – на вал каретки.
 12. Підключіть деталі набору до контролера.

Пам'ятайте, що при монтажі батареї необхідно дотримуватися полярність. Неправильні » + « і » - " можуть привести до поломки контролера.

Замовляйте вело набір для велосипеда в інтернет-магазині Мотоблок ТАТА за вигідними цінами і з доставкою в Харків, Київ, Дніпро, Одесу в інші області України.

×

Корзина

×
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×