Агротехніка (сільгосптехніка)
Сільгосптехніка потрібна не тільки для обробки землі та збору врожаю в промисловому масштабі. Щоб обробити навіть 12 соток грунту, буде потрібно велика сила і час. Набагато зручніше і швидше піде робота, коли є в арсеналі мотоблок. Така агротехніка впорається з оранкою землі, допоможе в посадці і збиранні врожаю. Плюсом також є те, що агрегати легкі в управлінні, споживають порівняно небагато пального і доступні за ціною. Якщо Ви маєте садову ділянку, проживаєте в приватному будинку або займаєтеся фермерським господарством - без такого помічника, як мотоблок, доведеться туго.
В інтернет-магазині сільгосптехніки Мотоблок ТАТА представлені наступні агрегати:
1. Бензинові мотоблоки з повітряним охолодженням; 2. Дизельні мотоблоки з повітряним охолодженням.
Дані моделі користуються особливою популярністю, за рахунок легкої ваги і високої потужності. У каталозі представлена агротехніка від 6 до 9 кінських сил - кожен користувач зможе вибрати агрегат, виходячи зі своїх потреб.
Як правильно підібрати сучасну агротехніку?
Причина затребуваності такої техніки криється в універсальності. Фермерські господарства та власники земельних ділянок віддають перевагу мотоблоків. Агрегати відмінно справляються з більшістю завдань, при цьому коштують набагато дешевше великої промислової техніки. Оснащена навісним обладнанням, сільгосптехніка даного типу може орати і боронувати землю, засівати поля, обробляти і збирати врожай, перевозити вантажі. Купити мотоблок необхідно також для обробки цілинних грунтів, з якими вручну впоратися дуже складно. Сучасна агротехніка розроблена таким чином, щоб нею могли управляти люди різних вікових категорій. Моделі полегшують, оснащуючи продуктивними моторами. Однак, агрегати все одно поділяють за вагою і потужності. Розглянемо основні категорії мотоблоків:
- Легкі. Найчастіше це бензинові агрегати. Зручні і прості в управлінні. Економні в споживанні палива і коштують недорого. Оснащуються моторами від 6-7 к.с. Мають повітряний тип охолодження. Здатні розпушити грунт на середню глибину - цього достатньо для стандартної культивації перед засівом. Підтримують навісне обладнання у вигляді плуга, підгортальника, картоплекопачів і ін. Даний тип добре працює на раніше оброблюваної землі, гірше - з цілинних грунтом. Рекомендована площа 15-20 соток.
- Середні. Найчастіше бензинові мотоблоки, потужністю понад 9 к.с. або дизельні - на 6 к.с. Дані агрегати значно потужніше, підтримують більшу різноманітність навісного обладнання, в тому числі - динамічні навішування. Наприклад: роторні косарки, шнеки, снегоуборщики, водяні помпи. Вага агрегату важче, ніж у першого типу, але потужність вище. Тип охолодження - повітряний. Ціна середня - дорожче ніж легкі, але вартість швидко виправдовує себе. Рекомендована площа обробки 20-50 соток.
- Важка агротехніка. Дані мотоблоки дорогі, потужні і важкі по вазі. У категорії мінітехніки вони вважаються професійними і можуть обробляти ділянку землі до 1ГА. У тому числі цілинний грунт. Оснащуються потужними активними фрезами і дизельними моторами з повітряним, або водяним охолодженням. Здатні глибоко зорати тверду цілину. Високий рівень потужності дозволяє переробити такий мотоблок в невеликий трактор.
Кому підійде сільгосптехніка різного типу?
Перше на що звертають увагу при виборі - це розмір ділянки. Чим більше землі, тим потужніше потрібен мотоблок. Далі - тип ґрунту. Якщо Ви володієте наділом з твердою і погано обробленої грунтом, то знадобиться техніка, як мінімум, середнього класу. Третя умова - фізична сила оператора. Якщо агрегатом буде користуватися літня людина, то варто звернути увагу на легку модель. Для управління важким мотоблок знадобиться велика сила. Четвертий фактор - тип палива. У бензинових і дизельних агрегатів є свої переваги.
На нашому сайті сільгосптехніки знайдете самі ходові моделі мотоблоків за вигідною ціною. Ми є провідним постачальником техніки в Україні і працюємо безпосередньо з виробником. Надаємо гарантії, а також можливість придбати агрегат в розстрочку. Доставку здійснюємо по всій території країни поштовими сервісами.