×

Агротехніка (сільгосптехніка)


Сільгосптехніка потрібна не тільки для обробки землі та збору врожаю в промисловому масштабі. Щоб обробити навіть 12 соток грунту, буде потрібно велика сила і час. Набагато зручніше і швидше піде робота, коли є в арсеналі мотоблок. Така агротехніка впорається з оранкою землі, допоможе в посадці і збиранні врожаю. Плюсом також є те, що агрегати легкі в управлінні, споживають порівняно небагато пального і доступні за ціною. Якщо Ви маєте садову ділянку, проживаєте в приватному будинку або займаєтеся фермерським господарством - без такого помічника, як мотоблок, доведеться туго.

В інтернет-магазині сільгосптехніки Мотоблок ТАТА представлені наступні агрегати:

1. Бензинові мотоблоки з повітряним охолодженням; 2. Дизельні мотоблоки з повітряним охолодженням.

Дані моделі користуються особливою популярністю, за рахунок легкої ваги і високої потужності. У каталозі представлена ​​агротехніка від 6 до 9 кінських сил - кожен користувач зможе вибрати агрегат, виходячи зі своїх потреб.

Як правильно підібрати сучасну агротехніку?

Причина затребуваності такої техніки криється в універсальності. Фермерські господарства та власники земельних ділянок віддають перевагу мотоблоків. Агрегати відмінно справляються з більшістю завдань, при цьому коштують набагато дешевше великої промислової техніки. Оснащена навісним обладнанням, сільгосптехніка даного типу може орати і боронувати землю, засівати поля, обробляти і збирати врожай, перевозити вантажі. Купити мотоблок необхідно також для обробки цілинних грунтів, з якими вручну впоратися дуже складно. Сучасна агротехніка розроблена таким чином, щоб нею могли управляти люди різних вікових категорій. Моделі полегшують, оснащуючи продуктивними моторами. Однак, агрегати все одно поділяють за вагою і потужності. Розглянемо основні категорії мотоблоків:

  • Легкі. Найчастіше це бензинові агрегати. Зручні і прості в управлінні. Економні в споживанні палива і коштують недорого. Оснащуються моторами від 6-7 к.с. Мають повітряний тип охолодження. Здатні розпушити грунт на середню глибину - цього достатньо для стандартної культивації перед засівом. Підтримують навісне обладнання у вигляді плуга, підгортальника, картоплекопачів і ін. Даний тип добре працює на раніше оброблюваної землі, гірше - з цілинних грунтом. Рекомендована площа 15-20 соток.
  • Середні. Найчастіше бензинові мотоблоки, потужністю понад 9 к.с. або дизельні - на 6 к.с. Дані агрегати значно потужніше, підтримують більшу різноманітність навісного обладнання, в тому числі - динамічні навішування. Наприклад: роторні косарки, шнеки, снегоуборщики, водяні помпи. Вага агрегату важче, ніж у першого типу, але потужність вище. Тип охолодження - повітряний. Ціна середня - дорожче ніж легкі, але вартість швидко виправдовує себе. Рекомендована площа обробки 20-50 соток.
  • Важка агротехніка. Дані мотоблоки дорогі, потужні і важкі по вазі. У категорії мінітехніки вони вважаються професійними і можуть обробляти ділянку землі до 1ГА. У тому числі цілинний грунт. Оснащуються потужними активними фрезами і дизельними моторами з повітряним, або водяним охолодженням. Здатні глибоко зорати тверду цілину. Високий рівень потужності дозволяє переробити такий мотоблок в невеликий трактор.

Кому підійде сільгосптехніка різного типу?

Перше на що звертають увагу при виборі - це розмір ділянки. Чим більше землі, тим потужніше потрібен мотоблок. Далі - тип ґрунту. Якщо Ви володієте наділом з твердою і погано обробленої грунтом, то знадобиться техніка, як мінімум, середнього класу. Третя умова - фізична сила оператора. Якщо агрегатом буде користуватися літня людина, то варто звернути увагу на легку модель. Для управління важким мотоблок знадобиться велика сила. Четвертий фактор - тип палива. У бензинових і дизельних агрегатів є свої переваги.

На нашому сайті сільгосптехніки знайдете самі ходові моделі мотоблоків за вигідною ціною. Ми є провідним постачальником техніки в Україні і працюємо безпосередньо з виробником. Надаємо гарантії, а також можливість придбати агрегат в розстрочку. Доставку здійснюємо по всій території країни поштовими сервісами.

×

Корзина

×
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×