41.03
×

Як вибрати колеса для мінітрактора?

Правильно підібране колесо для мінітрактора вирішує завдання щодо забезпечення рівномірного переміщення агрегату найрізноманітнішими поверхнями. Сільгосптехніка зможе без надмірних зусиль і проблем пересуватися дорогою і ґрунтом будь-якого типу, без обмежень через стан покриття.

Такий елемент складається з диска і камери, розташованої в гумовій шині. Без колеса мінітрактор перетворюється на безпомічний пристрій. На гуму здійснюється навантаження в кілька сотень кілограмів, вона несе основну відповідальність за маневреність і характеристики прохідності, надає техніці потрібну стійкість на землі. Від якості коліс залежить здатність виконувати великі обсяги сільськогосподарських робіт у фермерському господарстві або присадибній ділянці.

ЗМІСТ

  1. Які параметри потрібно врахувати при виборі коліс на мінітрактор?
  2. Головні характеристики при виборі коліс для мінітрактора
  3. Як вибрати спеціалізовані колеса для мінітрактора?
  4. Рейтинг коліс для мінітрактора

Які параметри потрібно врахувати при виборі коліс на мінітрактор?

Вибрати хороший варіант цього елемента можна в каталозі товарів інтернет-магазину “Мотоблок-Тата”. Щоб у процесі роботи не виникало непередбачених труднощів, необхідно звернути увагу на кілька важливих критеріїв.

Вибір коліс на мінітрактор

Діаметр колеса

Підвищеним попитом серед споживачів користуються колеса для мінітрактора великого діаметра. До них належать моделі з характеристиками від 6 дюймів і вище. Такі розміри забезпечують кращу прохідність в умовах експлуатації на дачі або в полі з подоланням перешкод у вигляді рослин та інших перешкод.

кнопка дізнатися ціни

Для мініатюрних культиваторів можна придбати моделі меншого розміру, щоб досягти потрібної маневреності на ділянках у пару десятків м² площі.

Ширина покришок

Цей критерій береться до уваги з урахуванням умов планованої роботи. Більш вузькі зразки ідеально підходять для міжрядного обробітку посівів. Широкі моделі покришок незамінні для посадки картоплі, обробки пухкого ґрунту, застосування на сипучих ґрунтах.

Глибина протектора

Відмінності між виробами за малюнком протектора здебільшого є у формі та глибині зубців. Домогтися кращого зчеплення гуми з землею дозволяє велика глибина. У цьому разі знижується ймовірність пробуксовки на пухкому ґрунті, по бруду, грядках.

Температурний режим

Найкращим придбанням буде демісезонна універсальна гума на колеса мінітрактора, яка забезпечить нормальне функціонування і влітку, і взимку. Виробники випускають модифікації, здатні витримувати температуру навколишнього середовища в межах від -30 до +50° С.

Від ретельного підходу до процесу вибору насамперед залежить ефективність обладнання в роботі, безпека виконання всіх виробничих операцій, підвищення продуктивності агрегату.

Кожен із перелічених нижче чинників потребує ретельного аналізу, щоб досягти зниження нераціональних витрат на технічне обслуговування агрегату, зменшити знос гуми, знизити витрати пального на виконання певних операцій:

  • вид ґрунту на вашій ділянці;
  • умови майбутньої експлуатації;
  • ширина робочої колії;
  • радіальний або діагональний тип шин.

Також слід передбачити роботу з навісним обладнанням, заплановані об’єми навантаження, розміри ділянки.

Головні характеристики при виборі коліс для мінітрактора

Основні технічні параметри вимагають пильної уваги. Подібний підхід значно збільшить термін служби техніки і позбавить власника від ситуацій з простоєм обладнання в самий невідповідний момент. Якщо у вас виникли сумніви у зв’язку з нестандартним маркуванням, краще отримати консультацію у менеджерів інтернет-магазину.

Особливості коліс для різних видів мінітракторів

Особливості коліс для різних видів мінітракторів

Конструкція приводу впливає на підбір колеса для агротехніки:

  1. Для задньопривідних агрегатів на передній і задній осі розміщуються шини з різним протекторним малюнком. Найчастіше попереду це модифікації з поздовжніми заглибленнями для зниження показників опору під час переміщення по ґрунту. А ось ззаду, потрібні покришки зі своєрідними борозенками для оптимізації сили тертя. Такий варіант сприяє хорошій прохідності на вологій землі.
  2. Колеса повнопривідних тракторів відрізняються виключно показниками розвалу/сходження, а протектор має однаковий вигляд для всіх шин. У цьому разі враховується навантаження на передню вісь, яку чинить вага двигуна.

Маркування гуми

Зазвичай на передній міст встановлюються покришки з абревіатурою від R13 до R16, а на задній – аналоги з позначенням R22-R28. Такий варіант є універсальним практично для всіх моделей мінітракторів.

Як вибрати спеціалізовані колеса для мінітрактора?

Специфіка майбутньої експлуатації визначає параметри вибору. Прикладом може бути необхідність у вузьких колесах при виконанні міжрядної прополки сходів овочів. Під цей вид робіт рекомендуються модифікації, в комплект яких входять диски зі спеціальною звуженою основою.

Спеціалізовані колеса для мінітрактора

Для транспортування вантажів знадобляться оригінальні шини з таким малюнком протектора, який потрібен для хорошого зчеплення з дорожнім полотном і мінімізації тиску на диски.

Нерозбірні пневматичні колеса на мінітрактор знадобляться для оснащення у форматі напрямних.

Рейтинг коліс для мінітрактора

Кілька зразків виробництва популярної торгової марки слід згадати як збалансоване поєднання вигідної ціни і хороших технічних характеристик.

1. Колесо в зборі 7.50*20 ТАТА (під 6 болтів) заднє.

Важливими плюсами є відмінна зносостійкість гуми, хороша прохідність і легкість управління агрегатом завдяки вазі в 35 кг і високому малюнку протектора.

2. 6.50*16 ТАТА (під 5 болтів).

Оптимальний елемент комплектації для техніки з потужністю мотора в межах 15-24 к. с. Властивості шини дають змогу значно знизити ризики проколів, порізів та інших пошкоджень.

3. 4.00*12 (під 5 болтів).

Велика сфера застосування для встановлення на агрегатах будь-якої марки. Стабільна робота і для транспортних операцій, і під час обробітку ґрунту.

Купити колесо в зборі для мінітрактора у нашому інтернет-магазині – це гарантований вибір продукції від надійних постачальників, за демократичною вартістю, з комфортними умовами оформлення замовлень, оплати та доставки товару в усі регіони України!

кнопка дізнатися ціни

Рейтинг статті:
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5
(5 оцінок, середня: 4,20 з 5)
Loading...
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит