41.03
×

Яка зарядна станція потрібна для котла?

Масовий перехід на автономні системи опалення відбувається не тільки в приватних оселях, а й у квартирах багатоповерхових будинків. Однак розв’язання всіх проблем, пов’язаних зі встановленням подібного обладнання, не закінчується придбанням економічної та продуктивної моделі основного агрегату. Одночасно слід заздалегідь подбати і про покупку зарядної станції для котла через ризик перебоїв електрики від центральної магістралі.

Тільки в такому разі у вашому домі завжди буде тепло і затишок. Зникає турбота про несподівані перебої в електропостачанні, які, на превеликий жаль, стають звичним явищем для жителів міст і сіл в Україні.

ЗМІСТ

  1. Варіанти забезпечення безперебійного живлення в житлових об’єктах
  2. Чи можна використовувати для газових котлів звичайний комп’ютерний UPS?
  3. Скільки Ват потрібно для котла?
  4. Скільки Ват потрібно для двоконтурного котла?
  5. Додаткові критерії щодо вибору

Варіанти забезпечення безперебійного живлення в житлових об’єктах

З настанням холодів припинення подачі енергії стає актуальним. Для опалювальної системи подібні форс-мажорні обставини можуть стати критичними. Тому джерела безперебійного живлення (ДБЖ) – це безальтернативний спосіб тривалий час підтримувати функціонування опалення. За правильного вибору відповідної модифікації, котел зможе працювати досить довго, в окремих випадках до 80 годин.

кнопка дізнатися ціни

Нерідко недосвідчені в тонкощах технічних і експлуатаційних характеристик споживачі ставлять запитання про те, що раціональніше для забезпечення нормального робочого процесу котла – ДБЖ або багатьом звичний електрогенератор? Кожному варіанту притаманні свої плюси і мінуси.

Вибір зарядної станції для котла

Як показує практика, зарядна станція для котла, є більш підходящим варіантом для автономної системи:

  1. Перехід у новий режим роботи з генератором краще робити пристроєм, у якому є опція автозапуску. Однак такий агрегат обійдеться власнику за ціною в кілька разів дорожче стандартного варіанту конструкції.
  2. У разі короткочасної відсутності світла, приблизно на 30-40 хвилин, практично весь час піде на встановлення генератора, заправку, ввімкнення та інші процедури. А ось ДБЖ за частки секунди перейде в режим резервного функціонування.

Варто також виділити кращу якість чистої синусоїди – вихідної напруги струму.

Чи можна використовувати для газових котлів звичайний комп’ютерний UPS?

Відповідь на таке популярне запитання однозначна – ні за яких обставин. Жодне, потужне лінійно-інтерактивне джерело живлення для ПК, не можна застосовувати для підключення до агрегату опалення.

Ця заборона пояснюється досить просто:

  • тривалість резервного функціонування комп’ютерних UPS перебуває в діапазоні 2-15 хвилин, а котлові інвертори здатні забезпечити роботу від 2-х до 80 годин;
  • елементи для комп’ютерної техніки, на відміну від джерел безперебійного живлення для котлів, не здатні витримати пускові струми з високими параметрами;
  • лінійно-інтерактивні UPS з їхньою апроксимованою синусоїдою не підійдуть для взаємодії з потужними циркуляційними помпами й асинхронними двигунами.

Слід звернути увагу на технологію розміщення акумуляторних батарей. У зарядних станціях, виготовлених спеціально для резервного постачання котлів, акумулятори розташовані зовні.

Скільки Ват потрібно для котла?

Набагато простіше і економічно раціональніше використовувати зарядну станцію для котла, в порівнянні з величезними витратами на модель незалежного агрегату опалення. У каталозі компанії “МОТОБЛОК ТАТА” представлений великий асортимент обладнання для підбору зразка з потрібною потужністю для вашого будинку.

Правильний розрахунок робиться підсумовуванням потужностних характеристик усіх запланованих до живлення пристроїв. Адже це може бути не тільки безпосередньо агрегат, а й вбудовані в систему циркуляційні насоси. Потім отримане число множиться на коефіцієнт 1,2-1,3. Таким способом передбачається достатній зазор для нормальної роботи.

Портативні зарядні станції

Прикладом може бути стандартна модифікація, в якій споживання потрібне для елементів автоматики, запалювання та індикації. Зазвичай це дорівнює близько 100 Вт. Після додавання 20-30% отримуємо потужність ДБЖ в 1,2-1,3 Вт.

А ось наявність насоса може підвищити сумарну величину до 200 Вт. Відповідно, станція повинна купуватися приблизно на 250 Вт.

Скільки Ват потрібно для двоконтурного котла?

Окрім нагрівання теплоносія для мережі опалення, таке обладнання працює і для забезпечення гарячого водопостачання. Тому для безперебійного функціонування споживання одно- і двоконтурного підлогового чи настінного котла однакової потужності може відрізнятися в рази.

Середня потреба такого обладнання зазвичай дорівнює 150 ват, але при обслуговуванні великої площі може досягати 200-250 Вт. Потужності в 250-300 ват цілком вистачить для переважної більшості двоконтурних модифікацій стандартного типу.

Додаткові критерії щодо вибору

Крім перерахованих вище факторів, купити зарядну станцію для опалювальної системи потрібно також з урахуванням 2-х важливих моментів.

Форма сигналу на виході

Специфіка робочого процесу, пов’язаного з підігрівом теплоносія, висуває особливі вимоги до характеристик електрики. Спроби заощадити і придбати дуже недорогі безперебійники закінчуються зазвичай нестабільною роботою двигуна. Це проявляється в битті мотора на великих обертах, зростанні споживання енергії, передчасному зносу.

ДБЖ з видачею чистої синусоїди за ціною вище, але вигідніше тривалим терміном служби обладнання та бездоганним функціонуванням живлених приладів.

Наскрізний нуль

Якщо ваш котел належить до типу фазозалежних, обов’язково зверніть увагу під час купівлі джерела живлення на наявність опції наскрізного нуля.

Заходьте на сайт “МОТОБЛОК ТАТА” і обирайте оптимальну модель з урахуванням специфіки та особливостей вашої системи. За необхідності, компетентні менеджери дають безкоштовні консультації з усіх питань щодо технічних характеристик товару, деталей оформлення замовлення, оплати та доставки.

кнопка дізнатися ціни

Рейтинг статті:
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5
(8 оцінок, середня: 3,80 з 5)
Loading...
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит