41.58
×

Як вибрати бензиновий генератор для будинку?

Для більшості власників заміських будинків, котеджів, дач, власників гаражів із нестабільним електропостачанням вибір бензинового генератора залишається важливим завданням з придбання резервного джерела живлення. Такі побутові прилади користуються підвищеним попитом і для забезпечення торговельних павільйонів, побутових будиночків на будмайданчиках, у разі необхідності висвітлити й обігріти ці об’єкти.

ЗМІСТ

  1. Який генератор потрібен на приватний будинок?
  2. Чи можна використовувати генератор у мороз?
  3. На що звертаємо увагу під час вибору бензогенератора?
  4. Додаткові критерії під час купівлі бензинового генератора для будинку
  5. Як розраховується потужність під час вибору бензинового побутового генератора?

Який генератор потрібен на приватний будинок?

Моделі з потужністю від 3 до 5 кВт особливо актуальні в місцях з частими відключеннями комунальних мереж. Більшою мірою це стосується дачних ділянок і приватних будівель, але в нинішніх реаліях така проблема дедалі частіше зачіпає і мешканців квартир у багатоповерхових будинках.

кнопка дізнатися ціни

Мініатюрна станція буде гарним варіантом і для ситуацій з будівництвом гаража або заміського будинку, коли до місця робіт ще не підведені централізовані комунікації.

Генератор для приватного будинку

Обираючи між бензиновими та дизельними модифікаціями, слід враховувати значні переваги першого виду за низкою критеріїв:

  • більша доступність бензину на ринку палива і те, що дизель фактично зрівнявся з ним за вартістю;
  • низький, у порівнянні з аналогами, рівень шуму, а також менший викид токсичних вихлопів, що особливо важливо під час встановлення в приміщеннях;
  • невелика вага і компактні габарити;
  • легкий старт за холодної погоди;
  • простота виконання ремонту та експлуатації.

Для побутових потреб купити бензиновий генератор буде гарним рішенням завдяки здатності агрегату забезпечити основні потреби власників – освітлення, подача електрики на найнеобхідніші прилади та обладнання.

Чи можна використовувати генератор у мороз?

Зазвичай, генератори можуть використовуватися в умовах низьких температур, проте є кілька важливих аспектів, які слід враховувати під час їхньої експлуатації в морозні умови.

Основні проблеми, які можуть виникнути під час використання генератора в мороз, пов’язані зі зміною властивостей пального і масла. В’язкість дизельного палива за низьких температур збільшується, що ускладнює його розпорошення в циліндрах двигуна. Моторне мастило стає менш текучим, що ускладнює процес змащення деталей, які перебувають у взаємодії одна з одною.

Для того, щоб уникнути цих проблем, необхідно використовувати зимове паливо і масло. Якщо температура повітря нижче -20 градусів, рекомендується використовувати електрогенератор у теплому приміщенні.

При дотриманні цих правил, генератор можна безпечно використовувати в мороз.

На що звертаємо увагу під час вибору бензогенератора?

Кілька характеристик вимагають ретельного аналізу для того, щоб куплений агрегат найкраще підійшов під специфіку планованої експлуатації, особливості об’єкта, передбачувану інтенсивність роботи.

Потужність

На ринку продажів побутові зразки класифікуються за 3-ма класами:

  1. До 3 кВт.
  2. У діапазоні 3-5 кВт.
  3. Від 5 до 8 кВт.

Підрахувавши сумарну величину споживання, вибираємо пристрій із потрібними показниками.

Фазність і напруга

Практично всі побутові прилади підключаються до однофазного живлення в 220 В. Але є й винятки – три фази потрібні в разі застосування в котеджі двигунів асинхронної конструкції або для роботи деяких типів котлів опалення.

Вид альтернатора

За традицією, що склалася, в Україні більше затребувані синхронні двигуни. Їхня ціна трохи вища, ніж у безщіткових асинхронників, але плюсом буде гарантія стабільних показників напруги. Бензинові асинхронні генератори привабливі відсутністю ризику короткого замикання, стійкістю до пилу. Вони будуть незамінні для під’єднання зварювальних апаратів і різного будівельного інструменту.

Критерії під час купівлі бензинового генератора в будинок

Наявність перетворювача струму

Провідні бренди почали випускати вироби з комплектацією інверторними мікропроцесорами. Технологія подвійного перетворення струму оптимізує в кращу сторону параметри вихідної напруги.

Спосіб запуску

Ручна система з використанням троса цілком виправдана для малопотужних зразків. Більш продуктивні модифікації забезпечені автоматичним запуском через електростартер або з пультом дистанційного керування.

Система стабілізації напруги

У каталозі будь-якого інтернет-магазину або традиційного торгового закладу з продажу резервного живлення, є пропозиції щодо вибору товару з функцією AVR для стабілізації частотних характеристик. Ця опція має важливе значення для приладів зі складною електронною начинкою – тривале постачання електрикою ноутбуків, планшетів, комп’ютерів.

Додаткові критерії під час купівлі бензинового генератора для будинку

Щоб покупка виправдала ваші очікування, рекомендується звернути увагу на такі моменти:

  • витрата палива на 1 кВт виробленої електрики й аналогічний показник за годину роботи. Найкращі зразки трикіловатників за годину споживають близько 0,7-0,9 літра бензину. Наприклад, бак ємністю 15 л забезпечить функціонування між дозаправками від 16 до 21 години;
  • тип корпусу – з кожухом і без нього на рамі з металу. У другому випадку ціна нижча і є достатнє повітряне охолодження. Наявність кожуха сприяє мінімізації видаваного шуму, а також слугує чудовим захистом під час роботи в зоні сильної запиленості;
  • пристрої захисту – дедалі ширшого поширення набувають модифікації з механізмами автоматичного вимкнення в разі перегрівання.

З інших пристосувань слід згадати елементи АТС для автономного запуску за відсутності живлення від мережі та вимкнення, якщо з’явилася напруга. Комплектація дисплеєм спрощує контроль за характеристиками струму, а лічильник використаного моторесурсу реєструє вироблення агрегату.

Як розраховується потужність під час вибору бензинового побутового генератора?

Жодних труднощів будь-якому пересічному споживачеві не створить ця процедура. Основне завдання – це підсумовування показників електроспоживання найпотрібніших під час аварійного відключення приладів – найчастіше до цього переліку входять кухонна техніка, освітлювальні елементи, система запуску опалення, телевізор.

У середньому, за розмірами будови для подібного обладнання, достатньо від 3-х до 5-и кВт. Враховуємо зменшувальний коефіцієнт на 25% для індуктивного й активного опору, який знижує потужність на цю величину від номінальної в процесі робочого навантаження.

Послужити прикладом може використання п’яти кіловатного генератора при споживанні в 3 кВт. Зрозуміло, що при цьому доведеться відмовитися від такої техніки, як кондиціонери, пралки, праски, бойлери та електроплити.

Компанія “МОТОБЛОК ТАТА” пропонує ознайомитися з рейтингом найкращих бензинових генераторів, складеним на аналізі відгуків клієнтів свого інтернет-магазину:

  1. TATA UG7500 6 KW – продумана конструкція з мідною обмоткою статора і ротора двигуна для підвищення характеристик електропровідності та зниження питомого опору.
  2. TATA UG6500 5 KW – бак збільшеної ємності в 25 л і моторесурс близько 1000 годин.
  3. Інверторна модель TTG XYG2200I з виробленням синусоїдальної енергії максимальної чистоти.

Зателефонувавши за номером контактного телефону компанії, клієнти можуть отримати повну інформацію з усіх наявних питань і консультації щодо вибору відповідного для них бензинового генератора.

кнопка дізнатися ціни

Рейтинг статті:
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5
(11 оцінок, середня: 4,50 з 5)
Loading...
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит