41.73
×

Яке є навісне обладнання до мотоблока?

Будь-яка модель мотоблока належить до дуже корисного і важливого агрегату для виконання широкого спектра робіт у приватному секторі та невеликих фермерських господарствах. Однак домогтися найбільш ефективного результату можна тільки за умови рішення купити комплект додаткового навісного обладнання для широкого спектра операцій з обробітку землі та догляду за рослинами.

Навісне для сільгосптехніки

При виборі відповідної для запланованої експлуатації модифікації пристосування слід ретельно продумати, які функції будуть важливі для вашої дачі, ділянки в полі, городу, саду. Безпосередня купівля всього асортименту, представленого на ринку, ймовірно, не є доцільною стратегією. У багатьох випадках основна робота агрегату – це оранка і культивація ґрунту, для чого цілком вистачить хорошого плуга і фрези.

ЗМІСТ

 1. Що таке навісне обладнання?
 2. Популярні види навісного обладнання для мотоблоків
 3. Де вигідно купити навіску для мотоблока?

Що таке навісне обладнання?

Існує класифікація за двома типами подібних механізмів.

1. Активні.

У цьому разі йдеться про навіски, в яких робочий процес відбувається способом передачі до них обертального руху від мотора з використанням передавального механізму. Варіанти функціонування – застосування вала відбору потужності або ремінний привід. Прикладом можуть бути роторні косарки і активні фрези.

кнопка дізнатися ціни

2. Пасивні.

Робота в автономному режимі не відбувається. Усі корисні дії здійснюються виключно під час перебування мотоблока в русі. Пасивне навісне обладнання – плоскорізи, плуги, граблі тощо.

Всі перераховані аксесуари підвищують універсальність основного агрегату, а в багатьох випадках дають змогу розширити функціонал до таких операцій, як прибирання снігу на прибудинковій території, посадка коренеплодів, підгортання та прополювання, збирання врожаю.

Популярні види навісного обладнання для мотоблоків

За своїм призначенням усі моделі поділяють на кілька груп.

Обробка ґрунту

Найширший модельний ряд, у якому представлені такі варіанти обладнання:

 • плуги для забезпечення хорошої якості оранки. Сучасні конструкції впораються із завданнями обороту дерну, мульчування ґрунту і закладання залишків рослин, рівномірної глибини проникнення в землю. Виробники випускають зразки з антикорозійним покриттям рам і відмінними параметрами ефективності процесу обробітку ґрунту;
 • фрези і культиватори незамінні за необхідності поліпшити структуру землі після оранки і напередодні посівної кампанії. Крім цього, вони потрібні для рівномірного розподілу добрив і формування грядок;
 • борони необхідні для дроблення великих грудок ґрунту, що утворилися внаслідок орання та розрівнювання ділянок;
 • окучники для облаштування борозен у міжряддях, які полегшують подальше підживлення і вкривають насіння від холоду в період появи перших сходів.

Оригінальні навісні пристрої – грунтозачепи для поліпшення характеристик зусиль до тяги агрегату й оптимальної адгезії з ґрунтом.

Що таке навісне обладнання?

Висаджування та збирання сільськогосподарських культур

Популярні виробники пропонують великий асортимент товарів, які значно полегшують працю фермера або власника заміської земельної ділянки. У ТОП модифікацій даної категорії входять кілька варіантів навісного обладнання для мотоблоків:

 1. Картоплесаджалки забезпечують зручну посадку бульб із рекомендованим діаметром борозен близько 40 мм на глибину, яка регулюється від 50 до 100 мм.
 2. Викопувачі – хороший помічник для прискореного збирання багатьох різновидів коренеплодів. При цьому слід відзначити хорошу ширину захвату за один прохід у 39 см і розпушування на глибині до 21 см.
 3. Сучасні картоплекопачі не мають альтернативи за швидкістю і комфортністю відділення бульб від землі та їх укладання на поверхні для подальшого фасування. Більшість моделей здатні виконувати викопування при розмірах міжрядь у 50-70 см.

До цієї ж групи механізмів можна зарахувати косарки для скошування трав, декоративного догляду за газонами, оброблення зон уздовж доріг і парканів.

Додаткові функції

З обладнання, безпосередньо не пов’язаного з обробітком ґрунту, великим попитом користуються такі механізми:

 • причепи у великому діапазоні розмірів використовуються для транспортування вантажів на відносно невеликі відстані. Зручний варіант перевезення посівного матеріалу та врожаю;
 • лопати-відвали стануть у пригоді під час прибирання території від сміття або снігу;
 • адаптери застосовуються з метою спростити процес управління мотоблоком.

Ціна навісного обладнання повністю виправдовує себе тими зручностями, які отримує власник під час виконання трудомістких і складних операцій на своїй ділянці.

Де вигідно купити навіску для мотоблока?

Найкращі умови та сервіс високого рівня доступні при виборі та замовленні потрібного товару в інтернет-магазині “МОТОБЛОК ТАТА”. Клієнти одного з лідерів вітчизняного ринку з продажу сільськогосподарської техніки, комплектуючих, запчастин і допоміжного обладнання можуть скористатися наступними перевагами співробітництва з надійним і відповідальним партнером:

 • у спокійній обстановці можна без витрат часу на поїздки традиційними торговельними точками ознайомитися з каталогом продукції, отримати професійні консультації компетентних менеджерів, детально вивчити технічні та експлуатаційні характеристики вподобаної моделі;
 • вигідна вартість навісного обладнання завдяки договорам на прямі поставки від безпосередніх виробників;
 • оперативне оформлення заявок і відправлення за вказаною адресою в Україні;
 • кілька варіантів оплати з вибором найбільш зручного клієнту;
 • можливість зробити попереднє замовлення на тимчасово відсутню позицію.

Купуючи навісне обладнання для мотоблоків, ви отримуєте значну економічну вигоду щодо зниження витрат часу на обробіток присадибних ділянок, значно покращуєте якість ведення сільгоспробіт, підвищуєте врожайність землі, що належить вам.

А ще виділимо такий фактор – багато виснажливих і важких процесів несподівано стануть легкими, такими, що не потребують великих фізичних зусиль і приносять задоволення!

кнопка дізнатися ціни

Рейтинг статті:
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5
(10 оцінок, середня: 4,30 з 5)
Loading...
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит