×

Навісне обладнання на мінітрактор, мотоблок


Навісне обладнання на мотоблок, культиватор і більшу сільгосп техніку – невід'ємний елемент, що відповідає за багатофункціональність даних агрегатів. Саме завдяки навішуванню можна автоматизувати і механізувати практично всі роботи в полі і на ділянці. Все навісне можна умовно розділити на кілька категорій, відповідно до роду робіт, а саме: для обробки грунту, посадки зернових і овочевих культур, для збирання врожаю, для заготівлі сіна, для догляду за присадибною ділянкою, а також для перевезення вантажів. Без навісного обладнання навіть мінітрактор не так функціональний, як здається на перший погляд.

В інтернет-магазині Мотоблок ТАТА можна купити навісне обладнання на мототрактор та ін. техніку, в наступному асортименті:

  • Плуги;
  • Адаптери;
  • Картоплесаджалки і картоплекопалки;
  • Косарки Роторні і редукторні;
  • Граблі та культиватори;
  • Окучники;
  • сівалки і т. д.

Всі види навісного мають індивідуальні особливості і можуть агрегатуватися з різного роду технікою.

Особливості та принцип роботи навісного обладнання на мінітрактор

Розглянемо найпопулярніші види навісної техніки і принципи її роботи.

Плуги. служать для орання грунту і підготовки до посіву зернових та ін.культур. Виготовляються з міцної сталі, здатні витримувати високі навантаження. Оброблений плугом грунт стає пухкий і податливий. При виборі плуга, враховуйте тип грунту, розміри і ділянки і вид техніки, до якої він буде приєднаний.

Окучники. бувають двох видів: стріла і дисковий. Перший вид не тільки підгортає картопля, але і може створювати борозни для посіву культур. Другий – призначений для підгортання картоплі після висадки і в період дозрівання.

Картоплесаджалка. дане навісне здатне значно прискорити процес посадки картоплі. Складається з бункера, де розташовуються бульби, плуга, дисків для підгортання і грунтозацепів.

Картоплекопач. незамінне обладнання для тих, хто займається вирощуванням картоплі у великих кількостях. За допомогою спеціального плуга і решітки, вона піднімає бульби на поверхню.

Косарка. відмінне обладнання для заготівлі корму для домашніх тварин. Бувають Роторні і редукторні.

Популярні бренди техніки для використання навісного обладнання

Зубр
Кентавр
Нева
МТЗ
Форте
Патріот
Ока
Мотор Січ

Купити навісне обладнання на мотокультиватор, мотоблок, а також навісне для мінітрактора, на сайті Мотоблок ТАТА просто: вибирайте необхідний товар, натискайте «купити», заповнюйте форму замовлення. Також можна зробити замовлення по телефону.

Ми пропонуємо обладнання високої якості, з гарантією і за вигідною ціною. Офіс компанії знаходиться в м.Харків. Замовляйте навісне обладнання та запчастини з доставкою в Київ, а також в області та регіони України. Бажаємо вдалих покупок!

×

Корзина

×
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×