×

Косарки Роторні на мотоблоки і мототрактори

Фильтр
×
  • По умолчанию
  • По названию А-Я
  • По названию Я-А
  • По популярности
  • По возрастанию цены
  • По убыванию цены
  • Новые

Косарки для скошування трав дуже популярний вид техніки. Оскільки покіс трави нескінченна тема для будь-якого садівника і городника і разом з тим дуже трудомісткий процес, попит на них ніколи не зникне.

Серед можливих варіантів ви можете придбати косарки навісні та причіпні. Кожна з них відмінно справляється з поставленими завданнями і істотно полегшує роботу її власнику. Різниця їх полягає в способі установки або з'єднання з основним агрегатом. Залежно від цього одні косарки призначені для установки на мінітрактор, інші на мотоблок.

Косарка для мінітрактора призначена для великих і дуже великих площ. Незважаючи на те, що косарки мають різну ширину, вони абсолютно не підходять для використання на дачних і присадибних ділянках. Ви можете купити Косарки Роторні і сегментні. Хоча і одна і інша розроблена для установки на мінітрактор вони абсолютно різні по конструкції.

косарка Сегментна відмінно підходить для скошування трави на рельєфних територіях, наприклад, пагорбах або схилах. Принцип їх роботи полягає у взаємодії ріжучих ножів і нерухомих пальців. Дана різновид обладнання досить надійна і одночасно проста в експлуатації. А також сегментна косарка має меншу ціну в порівнянні з роторною.

більш сучасним винаходом є роторниекосилки навісні і причіпні. Конструкція являє собою сукупність дисків розміщених на платформі під захисним кожухом. За допомогою даної косарки можна скошувати як посівну траву, так і траву природного росту. Крім того, сучасні Роторні косарки мають можливість подрібнювати покіс, формувати валки і утворювати прокоси.

Косарка для мотоблока теж вельми функціональний пристрій. Це обладнання буде більш привабливо для власників садових, дачних і присадибних ділянок. Мотоблок володіє більшою маневреністю і легкістю, ніж мінітрактор. Ви без особливих зусиль впораєтеся з рослинністю серед дерев, різних насаджень і господарських будівель. Крім всіх перерахованих переваг мотоблок коштує на порядок дешевше мінітрактори.

в нашому інтернет магазині ви зможете купити косарку до мотоблока за ціною, яка зможе здивувати, і не тільки.  У нас найширший асортимент косарок для мінітракторів, різного навісного обладнання, запасних частин і комплектуючих, а також мінітракторів і мотоблоків. Завдяки нашому сільськогосподарського обладнання Ви зможете перетворити роботу з землею в задоволення, а роботу по домашньому господарству в пару дрібниць.

×

Корзина

×
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×