×

Запчастини для бензопили Goodluck

×
Фильтр
 • По умолчанию
 • По названию А-Я
 • По названию Я-А
 • По популярности
 • По возрастанию цены
 • По убыванию цены
 • Новые
Доступен в кредит
Подробнее
213грн236грн
Код товара: 4012
Подробнее
164грн182грн
Код товара: 4013
Подробнее
164грн182грн
Код товара: 4014

Запчастини до бензопили Goodluck

Бензопила GoodLuck – незамінний помічник будь-якого господаря як на дачі, фермі так і в приватному будинку. Техника такого роду повинна завжди працювати якісно і справно. Час від часу необхідно проводити діагностику на справність і якщо потрібно замінювати запчастини бензопили Гудлак на більш нові.

Як вибрати запчастини на бензопилу Гудлак?

Перш ніж шукати деталі на бензопилу потрібно провести її повну діагностику. Якщо немає можливості це зробити самостійно, то Ви завжди можете проконсультуватися з фахівцями, які в інтернет магазині Мотоблок ТАТА завжди на зв'язку і готові допомогти. Просто зателефонуйте менеджеру і задайте питання. Для більшого Вашого комфорту ми розділили наявні у нас запчастини на категорії по фірмах виробникам. Запчастини для бензопили Goodluck в нашому інтернет магазині діляться на: пружини, бензобак, глушник, гайка шини, котушка запалювання, зірочки і багато інших деталей.

Основні запчастини для бензопил GoodLuck

Двигун – це серце будь-якого інструменту в тому числі і бензопили. Але існує також безліч інших елементів, від яких залежить якісна робота бензопили, наприклад:

 1. Карбюратор – подає в двигун паливо
 2. Поршні-їх несправності або зношений стан, наявність зазубрин не дасть пилі добре завестися
 3. Стартер – створює крутний момент, розкручуючи коленвал і запускаючи двигун
 4. Пружини і амортизація

Свічка запалювання – подивіться уважно в якому стані знаходиться свічка: якщо вона суха, то це може означати, що паливна суміш не надходить у циліндр. В такому випадку, необхідно перевірити подачу палива; якщо свічка явно залита, то можливо було порушення правил по заводу пилки або не відрегульований карбюратор. У разі, якщо свічка з чорним нальотом, тобто підгоріла, то це наслідок низькопробного масла.

Карбюратор – повинен бути правильно відрегульований, в іншому випадку можуть бути такі ознаки цієї несправності: не заводиться двигун, або швидко глохне; велика витрата бензину і перевищений кількість вихлопу може свідчити про те, що паливо згоряє не повністю. Для того, щоб налаштувати роботу карбюратора потрібно звернутися до інструкції вашої моделі бензопили, як послідовність настройки може відрізнятися. Але в будь-якому випадку принцип однаковий для всіх-найголовніше це якість палива, яке надходить в двигун бензопили.

Основні причини, чому збивається робота карбюратора в бензопили – це знос поршнів у двигуні. Тут потрібно звичайно зробити повноцінний ремонт двигуна, з заміною необхідних деталей, але настройка карбюратора може на нетривалий час налагодити роботу пилки. Наступною поширеною причиною може стати засмічення в самому карбюраторі, в основному через використання неякісного палива. Більш рідко причиною збою в роботі карбюратора може стати сильна вібрація при роботі пили.

Як бачите, існує досить багато причин несправності бензопил. Головне вчасно це виявити і усунути. Що стосується бензопил Гудлак, то якість у них високий і ламаються вони досить рідко, але якщо це все-таки відбулося, то всі необхідні запчастини і не тільки на цю модель бензопили, а на багато інших є в нашому інтернет магазині.

×

Корзина

×
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×