×

Ремені для мотоблоків

Фильтр
×
 • По умолчанию
 • По названию А-Я
 • По названию Я-А
 • По популярности
 • По возрастанию цены
 • По убыванию цены
 • Новые
Подробнее
233грн
Код товара: 7023

Ремені для мотоблоків і культиваторів в інтернет-магазині

Мототехніка– це багатофункціональні агрегати, здатні виконувати безліч земельних робіт, а також полегшують перевезення вантажів. І при виборі помічника в господарство ключову роль відіграє його висока працездатність. Однак чим більше і частіше експлуатується агрегат, тим швидше його комплектуючі піддаються зносу. Звичайна справа – вихід з ладу ременя для мотоблока. Цьому може посприяти його робота з великим тертям крайок і зі значним вигином.

Щоб несподівана поломка не застала вас зненацька, подбайте завчасно про купівлю запасних деталей.

Ходові паси на мотоблок, які ви знайдете в каталозі інтернет магазину "Мотоблок ТАТА", зарекомендували себе як надійні вироби. Вони не мають задирок, задирів та інших дефектів.

Оформляйте оптове або роздрібне замовлення, щоб вже найближчим часом переконатися в якості пропонованої нами продукції самостійно.

Ходові ремені на мотоблок і їх особливості

Мотоблок – це пристрій на основі бензинового або дизельного двигуна внутрішнього згоряння, який зазвичай кріпиться на рамі. Обертання вала двигуна передається через трансмісію, складається з трьох вузлів: зчеплення, коробки передач і редуктора. Від безперебійної роботи цієї "трійки" і залежать експлуатаційні характеристики агрегату.

За типом трансмісії мотоблоки бувають: ремінні і редукторні з валом відбору потужності.

Для виробництва сучасних ременів приводу мотоблоків використовуються такі матеріали, як неопрен і поліуретан. Вони більш якісні, ніж застаріла гума, яка застосовувалася для цих цілей раніше.

Ремінні мотоблоки використовуються в парі з навісним обладнанням (наприклад, разом з снігоприбиральної приставкою, роторною сенокосилкой, водяним насосом, картоплекопалки). Саме ремені для мотоблоків передають крутний момент двигуна безпосередньо до обладнання.

Плюси ремінних мотоблоків

 • висока практичність;
 • зручна реалізація системи навішування обладнання;
 • простота конструкції;
 • легкість в обслуговуванні.

Невеликий мінус – технологічна особливість: ремені приводу мотоблоків при повноцінної експлуатації часто зношуються, лопаються, розтягуються і стираються. Проте,ходовіремені на мотоблок дуже легко замінити, до того ж, вони мають низьку вартість.

На сайті "Мотоблок ТАТА" ви знайдете всі необхідні запчастини, як для бензинових, так і для дизельних агрегатів, зокрема найбільш затребувані серед пересічних споживачів ремені для мотоблоків. Зробивши замовлення, ви гарантовано отримаєте якісну продукцію.

×

Корзина

×
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×