×

Запчастини до мотоблока Форте


Відповідність Маркування двигуна до моделі мотоблока:
Двигун Модель мотоблока Forte
168/170F (6-7 к. с.) 105G, HSD1G-80B
177F (9 к. с.) 135G
178F (6 к. с.) HSD1G-105, HSD1G-105E
175N-180N (7-8 к. с.) SH-81D, SHD1G-81
190N (10 к. с.) HSD1G-101, SH-101
195N (12 к. с.) HSD1G-121, SH-121

Запчастини на мотоблок Форте

Мотоблок Forte - це багатофункціональний і універсальний агрегат, який володіє потужністю 8 л. с., а іноді навіть 12 л. с. - залежно від моделі. Але абсолютно вся техніка фірми Форте спроможна швидко і якісно обробляти землю, а саме: орати, боронувати, полоти, садити і збирати урожай. Мотоблок також може взаємодіяти з великою кількістю навісного обладнання, за допомогою якого можлива прибирання снігу, перевезення вантажів і багато іншого.

У використанні пристрою, найголовніше дотримуватися правила по експлуатації і своєчасно міняти запчастини на мотоблок Форте. Таким чином, вийде уникнути непотрібної зупинки робіт і більш серйозних поломок.

Запчастини на мотоблок Форте – асортимент

В інтернет магазині Мотоблок ТАТА представлені якісні запчастини на мотоблок Форте, від виробника. Повний перелік комплектуючих можна знайти в каталозі сайту, серед яких є:

  • Амортизатори бака;
  • Бак паливний;
  • Вали – балансувальний, коромисел та ін;
  • Вінець маховика, гвинти;
  • Втулки, головки двигуна;
  • Замок запалювання;
  • Глушник;
  • Генератор і т. д.

Серед комплектуючих також є велика кількість витратних деталей, таких як підшипники, шестерні, прокладки, кришки різного призначення.

Коли потрібно міняти запчастини на мотоблок Forte

Про збої систем агрегату, можна зрозуміти в процесі його роботи. Із-за великих навантажень і частої експлуатації на межі потужності, призводить до того, що запчастини мотоблока Forte виходять з ладу вузли зношуються.

Перше, що може постраждати – це двигун, так як саме він відповідає за рух і потужність мотоблока. Причин тут багато: від елементарної нестачі масла в картері, до-зносу поршневої групи, циліндрів, кілець, прокладок. З боку коробки передач можливий знос ременя, підшипників, вала і вилки. Також може спостерігатися уповільнене гальмування, це відбувається через зношування кільцевої муфти гальма. Можуть знадобиться запчастини для карбюратора мотоблока Forte. Хоча цей вузол, найчастіше, виходить з ладу через попадання в нього сміття.

Запчастини на мотоблок Forte в інтернет-магазині Мотоблок ТАТА

На сайті Мотоблок ТАТА Ви зможете купити запчастини для мотоблока Форте в роздріб і оптом. Ми пропонуємо високу якість і оригінальність комплектуючих за найкращими цінами в Україні. Кваліфіковані консультанти по дзвінку нададуть допомогу в підборі запчастин або оформленні замовлення. Прийом замовлень на сайті здійснюється цілодобово. Офіс компанії знаходиться в М. Харків, доставка здійснюється в Київ і по всій території країни. Бажаємо вдалих покупок!

У таблиці представлені не всі моделі мотоблоків Forte. Якщо Ви не знайшли тут свій мотоблок — зателефонуйте за номером телефону:+38 (067)-323-888-7;+38 (050)-323-888-7; або Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер проконсультує Вас.

Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу на те, що комплектація товару в різних партіях може відрізнятися від фото на сайті. Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення деталей замовлення.

 
×

Корзина

×
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×