40.30
×

Які технічні переваги мотоблоків Зоря?

Мотоблок Зоря – це міцний агрегат, який за умови оснащення його додатковим обладнанням виконує повний спектр сільськогосподарських робіт. Техніка зоря відрізняється витривалістю, працездатністю, надійністю та гарною якістю. Ці мотоблоки вже мають своїх прихильників серед професіоналів та любителів. А хто ще не встиг познайомитися з цією технікою, купівля мотоблока зоря це чудова нагода, якою неодмінно варто скористатися.

ЗМІСТ

  1. Який тип мотоблоку Зоря вибрати?
  2. Чому необхідно купити навісне обладнання на мотоблок?
  3. Де купити мотоблок Зоря на вигідних умовах?

Який тип мотоблоку Зоря вибрати?

Серед різних моделей Ви можете вибрати мотоблок Зоря з бензиновим або дизельним двигуном потрібної потужності та з різною системою охолодження. З доступних систем охолодження існують водні та повітряні. Водна система охолодження свідчить про вищий престижний клас мотоблоку. Потужність двигуна, встановленого на мотоблоці, відповідає його вазі, тому важкі дизельні моделі комплектують надпотужними двигунами. Бензинові мотоблоки мають меншу вагу і трохи поступаються в потужності своїм побратимам.

Технічні переваги мотоблоків Зоря

Чому потрібно купити навісне обладнання на мотоблок?

Навісне обладнання на мотоблок є додатковою опцією, яку можна отримати за окрему плату. Але якщо Ви не пошкодуєте коштів, то отримаєте універсальну машину, яка виконає всю роботу. Підбираючи начіпне обладнання необхідно враховувати потужність мотоблоку, оскільки для малопотужного бензинового двигуна малоймовірно, що зможе знадобитися причіп для перевезення важких вантажів. Мотоблок зоря можна комплектувати ходоуменьшітелями, маточиною, сошниками, насосами, адаптерами, водяними помпами, грунтозачепами та вантажами. А також, лопатами, сівалками, підгортачами, плугами, картоплесаджалками та картоплекопувачами.

Де купити мотоблок Зоря на вигідних умовах?

Мотоблок Зоря купити за ціною, яка неодмінно Вас порадує, можна тільки у нас і щодня насолоджуватися результатами своєї праці. Великий асортимент різних модифікацій мотоблоків зоря, а також велика кількість навісного обладнання та запасних частин ми можемо запропонувати нашим покупцям. Крім того, купуючи товари саме у нас, Ви гарантовано отримаєте відмінну якість та можливість своєчасно набувати оригінальних комплектуючих до сільгосптехніки.

Наш Інтернет магазин запропонує відмінні варіанти, вигідні умови та зручну доставку.

Рейтинг статті:
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5
(Поки що оцінок немає)
Loading...
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит