×

Запчастини до мотоблока Weima


Запчастини на мотоблок Weima

Мотоблоки торгової марки Вейма – якісна агарна мінітехніка, яка полюбилася фермерам і садівникам за свою маневреність і функціональність. При проектуванні агрегатів бренду інженери врахували всі нюанси і зробили їх витривалими і зносостійкими. Але, як і в будь-якій іншій техніці, запчастини до мотоблока Вейма зношуються і вимагають періодичної заміни.

В інтернет-магазині Мотоблок ТАТА можна купити запчастини для мотоблока Weima, як дизельних, так бензинових моделей, в наступному асортименті:

  • Паливні баки;
  • Вали;
  • Бендикс;
  • Вкладиші шатуна і коленвала;
  • Генератори;
  • Глушники;
  • Блоки;
  • Кришки, клапани, фільтри, сальники та ін. матеріали.

При виборі комплектуючих звертайте увагу на тип двигуна. Наприклад, запчастини на дизельний мотоблок Вейма підходять на двигуни від 178F до 190F, а на бензинові – від 168Fдо 170F, і т. д.

Відповідність Маркування двигуна до моделі мотоблока:

Двигун Модель мотоблока Weima
168/170F (6-7 к. с.) WM500, WM1050, WM1100C
178F (6 к. с.) WM1100А, WM1100АE
186F (9 к. с.) WM1100B, WM1100BE
188/190F (13 к. с.) WM-16

Поширені поломки і заміна запчастин Вейма

Основна причина несправностей — це природний знос запчастин на мотоблоці Вейма. Навіть виконані з якісного матеріалу, деталі стираються. А якщо додати тривале використання агрегату на високій потужності і тверду кам'янистий грунту - то і поготів. Техогляд мотоблока необхідно проводити кожні 2000 годин роботи або два рази за сезон, а також дотримуватися приписів в інструкції. Це допоможе уникнути безлічі непередбачених поломок і, пов'язаних з ними, неприємностей.

Для того, щоб купити запчастини на мотоблок Вейма на нашому сайті, необхідно оформити замовлення в каталозі або зателефонувати за контактним номером телефону. Ми пропонуємо комплектуючі від виробника і за найкращими цінами в Україні. Офіс компанії знаходиться в Харкові, доставка можлива в Київ, Дніпро, Одесу та інші міста країни. Бажаємо вдалих покупок!

У таблиці представлені не всі моделі мотоблоків Вейма. Якщо Ви не знайшли тут свій мотоблок — зателефонуйте за номером телефону: +38 (067)-323-888-7; +38 (050)-323-888-7; або Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер проконсультує Вас.

Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу на те, що комплектація товару в різних партіях може відрізнятися від фото на сайті. Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення деталей замовлення.

×

Корзина

×
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×