×

Запчастини до мотоблока Аврора


Відповідність Маркування двигуна до моделі мотоблока:
Двигун Модель мотоблока Аврора
177F (9 к. с.) 135G
178F (6 к. с.) 105, 105E
186F (9 к. с.) 135, 135E
175N-180N (7-8 к. с.) 81Д
190N (10 к. с.) 101Д
195N (12 к. с.) 121Д

Запчастини для мотоблока Аврора

Мотоблоки Аврора китайського виробництва - давно зайняли стійкі позиції на ринках України і країн СНД. За рахунок своєї хорошої продуктивності і функціональності, на ряду з високою якістю збірки-ці мотоблоки стали улюбленцями сотень фермерів, садівників і власників присадибних ділянок. Принцип виробництва і будови техніки Аврора відповідає загальноприйнятим стандартам якості і показує високу зносостійкість. Але як би там не було, деталі зношуються і необхідно міняти запчастини на мотоблоці Аврора 1-2 рази в сезон – це залежить від кількості годин експлуатації агрегату.

Запчастини на мотоблок Аврора – асортимент

В інтернет-магазині Мотоблок ТАТА можна купити якісні запчастини для мотоблока Аврора, за вигідною ціною. У каталозі ви знайдете десятки найнеобхідніших комплектуючих, серед яких:

  • Мотузка стартера;
  • Повітрозабірники;
  • Головка блоку в зборі і гола;
  • Карбюратор;
  • Маховик;
  • Масляний насос;
  • Підшипники, шестерні, кільця, прокладки;
  • Різні кріплення, кришки і т. д

Ця категорія запчастин розбита на підкатегорії, в залежності від типу і потужності двигуна Аврора. Цю інформацію необхідно знати при підборі запчастин (можна знайти в інструкції до мотоблоку, або на самому агрегаті).

Заміна запчастин на мотоблок Аврора

Серед найпоширеніших несправностей можна виділити: засмічення повітряного фільтра; знос свічок запалювання; необхідність заміни масла; знос циліндрів, поршні, кільця; вийшли з ладу або стерлися зуби шестерень або вала, вийшли з ладу підшипники. Всі ці комплектуючі підлягають заміні.

Як замовити запчастини для мотоблока Аврора

Купити запчастини для мотоблока Аврора в інтернет-магазині Мотоблок ТАТА просто: для цього необхідно вибрати деталь в каталозі, натиснути «купити» і заповнити форму замовлення. Для того, щоб товар потрапив до Вас, як можна швидше – прийом замовлень на сайті здійснюється цілодобово. Всі запчастини від виробника, доступні в роздріб і оптом. Доставка по всій території України. Наш офіс знаходиться в Харкові. Контактний номер телефону можна знайти в шапці профілю. Бажаємо вдалих покупок!

У таблиці представлені не всі моделі мотоблоків Аврора. Якщо Ви не знайшли тут свій мотоблок — зателефонуйте за номером телефону:+38 (067)-323-888-7;+38 (050)-323-888-7; або Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер проконсультує Вас.

Шановні клієнти! Звертаємо Вашу увагу на те, що комплектація товару в різних партіях може відрізнятися від фото на сайті. Зв'яжіться з нашим менеджером для уточнення деталей замовлення.

 
×

Корзина

×
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×