×

Запчастини для скутера HONDA

Фильтр
×
 • По умолчанию
 • По названию А-Я
 • По названию Я-А
 • По популярности
 • По возрастанию цены
 • По убыванию цены
 • Новые

Запчастини Хонда користуються високою популярністю, так як дані скутери затребувані в нашій країні на сьогоднішній день. Не втрачають популярності вони і на вторинному ринку, а значить-експлуатується довго і надійно. Однак, враховуючи якість наших доріг, технічне обслуговування та ремонт необхідно проводити регулярно, причому як плановий, так і позаплановий. Як відомо, всі деталі мають свій термін служби, що стане зрозуміло з поведінки агрегату. Але до цього краще не доводити і виявляти ознаки швидкого зносу комплектуючих при плановому ТО.  У будь – якому випадку-Вам знадобляться якісні запчастини.

В інтернет-магазині Мотоблок ТАТА можна купити такі запчастини на скутер Honda, як:

 • Дзеркало;
 • Реле поворотів;
 • Сайлентблоки двигуна;
 • Салентблок амортизатора заднього;
 • Ручки (Тюнінг) та ін.

Перевіряйте виміри деталей, які вказані в картці товару. Це допоможе уникнути повернень і втрату часу. Якщо виникли додаткові питання-телефонуйте за контактними номерами телефонів або скористаєтеся одним з месенджерів, які представлені на сайті.

Ремонт вузлів і ходові запчастини на скутер Хонда

Розглянемо поради по ремонту та експлуатації деяких життєво важливих вузлів, а також які запчастини на скутер Хонда можуть знадобитися.

Почнемо з карбюратора. Його необхідно періодично чистити і промивати від пилу, бруду та іншого дрібного сміття, який може бути присутнім в паливі. Особливо це важливо пам'ятати тим, хто часто їздить на мопеді по грунтових дорогах. Промити карбюратор не складно, він відкритий і знаходиться найчастіше під варіатором (в залежності від моделі). При очищенні дотримуйтесь акуратність і запобіжні заходи. Після чищення може знадобитися настройка. Тут все трохи складніше і, якщо немає необхідних знань і навичок, краще звернутися до фахівців. У каталозі запчастин Хонда можна також знайти новий карбюратор, якщо Старий ремонту вже не підлягає.

Ремонт двигуна. Як зрозуміти, що двигун несправний і терміново потрібен магазин запчастин Хонда? За зовнішніми ознаками, а саме:

 1. сторонній шум;
 2. стукіт в моторі;
 3. чорний або сизий дим з вихлопної труби;
 4. збільшилася витрата пального;
 5. підвищене споживання масла і охолоджуючої рідини;
 6. в циліндрах різний рівень тиску.

Якщо є хоча б один з цих ознак – пора займатися ремонтом мотора. Що саме зламалося зрозуміти не вдасться, поки не розберете двигун. Тут також знадобляться спеціальні навички або сервісний центр.

Ремонт варіатора. Даний вузол відрізняється надійністю, і ремонт може знадобитися нескоро. Однак, ніщо не вічне. Зрозуміти, що Варіатор почав працювати некоректно допоможе зниження плавності ходу. Також скутер починає повільніше розганятися, що може свідчити про знос роликів варіатора. Ці та інші запчастини на скутер Honda є в категорії нашого каталогу.

Ремонт генератора. Що генератор на межі свого терміну експлуатації можна зрозуміти по поганій Іскрі і низькому заряді акумулятора. Є причини, чому генератори на мопедах ламаються, а саме:

 • обрив проводки або перегорання:
 • класичне коротке замикання;
 • ротор генератора розмагнітився.

Потрібно перевірити напругу генератора: роз'єднати роз'єми, перевірити струм контрольним приладом, і потім знову перевірити напругу генератора після запуску мотора. На низьких оборотах оптимальний показник напруги повинен становити не більше 65 В.

Ремонт глушника. Під час згоряння палива і масла, на внутрішніх стінках глушника і вихлопної труби утворюється нагар. Цього процесу не уникнути - він цілком природний. Зрозуміти, що Глушник знаходиться на межі зносу Вам допоможуть наступні ознаки:

 • Скутер погано заводиться;
 • Повільно набирає швидкість;
 • Погана тяга.

Через нагару утворюється звуження каналів, яке і заважає двигуну розвивати достатню потужність. Іноді можна обійтися лише чищенням каналів, а іноді глушник краще замінити повністю. У нашому інтернет-магазині запчастин Хонда можна знайти Глушники в зборі, замовити і швидко замінити своїми руками.

Замовляйте запчастини на скутер Honda за найвигіднішою ціною в Україні. Ми пропонуємо комплектуючі з гарантією від виробника, високої якості. Доставка можлива в будь-який регіон країни і міста-мегаполіси: Київ, Харків, Дніпро, Одеса та ін.

×

Корзина

×
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×