Щітки генератора TTG призначені для установки в генератори серії GN потужністю від 2 до 3,5 кВт і відповідають за передачу електричного струму з обмотки збудження на елементи, що обертаються, генератора.
Щітки мають оптимальну щільність прилягання до колектора, що сприяє мінімальному іскрінню та тривалому терміну служби. Вони надійно утримуються у напрямних та забезпечують стабільний контакт навіть при тривалій безперервній роботі генератора.
Модель повністю сумісна з бензиновими генераторами GN 2-3,5 кВт китайського та змішаного виробництва, що робить її універсальним рішенням для ремонту та техобслуговування.
Установка нових щіток TTG допомагає швидко відновити працездатність генератора, покращити вихідну напругу та продовжити ресурс колектора та обмотки збудження. Ідеально підходить як для планової заміни, так і термінового ремонту в польових умовах.
Категорія запчастини | Щітки генератора |
Вузол | Електрична система |
Призначення | Для генератора GN 2-3,5 KW |
Висота, мм | 37 |
Ширина, мм | 11 |
Товщина, мм | 11 |
Товщина майданчика, мм | 8 |
Міжцентрове отвори кріплення, мм | 26 |
Вага, г | 12 |
Виробник | TTG |
Країна виробник | Китай |
Гарантія | 30 днів. Обмін/повернення товару протягом 14 днів |
Інструкція | Ні |
Гарантія на встановлення і заводський брак
ПЕРЕД ВСТАНОВЛЕННЯМ НЕОБХІДНО ПЕРЕКОНАТИСЯ В ЦІЛІСНОСТІ ВИРОБУ І ПОВНІЙ ВІДПОВІДНОСТІ ЙОГО ОПИСУ!
Ви маєте можливість повернути товар неналежної якості.
Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних властивостей.
Поверненню чи обміну не підлягає товар:
* Вартість доставки розраховується згідно з тарифами транспортної компанії.
Корзина