41.73
×

Які переваги електрогенератора?

Безперебійне електричне постачання у нинішніх реаліях – велика рідкість. Тому і власник великої організації, і власник невеликого заміського будиночка мріють про енергетичну автономність. На допомогу таким людям приходять електрогенератори. Саме ці силові прилади забезпечать електроживлення будь-яке приміщення. Якщо Ви не розумієте свого життя без усіх досягнень технічного прогресу, то подбайте про придбання бензинового електрогенератора, який можна купити в інтернет-магазині «Motoblok-tata».

ЗМІСТ

  1. Класифікація електрогенераторів за типом запуску двигуна
  2. Які особливості електрогенераторів з автоматичним запуском?
  3. Які особливості електрогенераторів з електричним стартом?
  4. Які особливості електрогенераторів з ручним стартом?
  5. Де купити електрогенератор?

Класифікація електрогенераторів за типом запуску двигуна

За типом запуску двигуна внутрішнього згоряння всі електричні генератори поділяються на три типи: прилади з автоматичним, електричним та ручним стартом.

Які переваги електрогенератора?

Які особливості електрогенераторів із автоматичним запуском?

Генератори з автоматичним запуском коштують значно дорожче. Їх установка доцільна у тих установах, де у разі зникнення напруги в основній мережі важливо моментально відновити електроживлення на тривалий час, наприклад, у лікарнях: автоматичний запуск увімкне електрогенератор при різкому знеструмленні. До того ж, даний генератор вимагатиме особливих умов для встановлення та складнішого монтажу.

Які особливості електрогенераторів із електричним стартом?

Електричний пуск електрогенератора передбачає наявність у приладі акумуляторної батареї та стартера. Для того, щоб завести двигун агрегату, Вам достатньо провернути ключ у замку запалювання. Таким запуском обладнано європейські, японські та китайські електрогенератори, номінальною потужністю від 2,5 кВт. Найчастіше ці моделі, крім електростартера, комплектуються ще й ручним стартом. Це дуже опціонально: адже при виникненні аварійних ситуацій, поломці або розрядженні акумулятора двигун генератора все одно можна запустити.

бензиновий електрогенератор TATA

Які особливості електрогенераторів із ручним стартом?

Для того щоб завести електрогенератор з ручним стартом, необхідно залити масло в нижній картер двигуна, а бензин в бак, перевести розташовану на лицьовій панелі заслінку в положення запуску і енергійно потягнути за шнур, який знаходиться справа боку приладу. Чим вища потужність агрегату, тим більші зусилля необхідно докласти. З паливного бака горюча суміш надходить у камеру внутрішнього згоряння, підпалюється за допомогою іскри, внаслідок чого виділяється теплова енергія, яка перетворюється на електричну.

Де придбати електрогенератор?

Купити ручний електрогенератор за доступною ціною можна в інтернет-магазині Motoblok-tata. Найбільшим попитом серед споживачів користуються бензинові електрогенератори (країна-виробник Китай). Якщо у Вас виникли питання щодо вибору даних апаратів, звертайтесь за вказаними телефонними номерами до наших менеджерів з продажу. До того ж, Ви можете придбати товар: в Харкові на території ТЦ «Барабашово» знаходиться наш магазин електрогенераторів.

Рейтинг статті:
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5
(1 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит