Країна | Китай |
Виробник | TTG |
Бренд | TTG |
Лапка гальма заднього з тягою TTG для мопедів Дельта та Альфа відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки та контролю при гальмуванні. Її призначення полягає у передачі зусилля на гальмівний механізм, розташований на задньому колесі мопеда, що дозволяє водієві регулювати швидкість та зупиняти транспортний засіб у разі потреби.
Лапка заднього гальма з тягою TTG забезпечує простий і надійний спосіб активації гальма заднього колеса, що робить управління мопедом більш зручним і безпечним. Вона надає водієві можливість швидко та ефективно реагувати на дорожні ситуації та запобігати можливим аваріям.
Застосування лапки гальма заднього з тягою TTG на мопедах Дельта та Альфа необхідно у повсякденній експлуатації транспортного засобу. Вона забезпечує надійне та зручне гальмування в різних умовах та середовищах, що робить її невід’ємною частиною системи безпеки та управління мопедом.
| Категорія запчастини | Лапка |
| Призначення | Для мопеда Альфа/Дельта |
| Діаметр труби, мм | 23 |
| Діаметр під вал, мм | 17 |
| Діаметр тяги, мм | 5 |
| Довжина тяги, мм | 440 |
| Матеріал | Сталь |
| Вага, г | 400 |
| Виробник | TT AGRO MOTO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 14 днів. Обмін/повернення товару протягом 14 днів |
| Інструкція | Ні |
Гарантія на встановлення і заводський брак
ПЕРЕД ВСТАНОВЛЕННЯМ НЕОБХІДНО ПЕРЕКОНАТИСЯ В ЦІЛІСНОСТІ ВИРОБУ І ПОВНІЙ ВІДПОВІДНОСТІ ЙОГО ОПИСУ!
Ви маєте можливість повернути товар неналежної якості.
Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних властивостей.
Поверненню чи обміну не підлягає товар:
* Вартість доставки розраховується згідно з тарифами транспортної компанії.
Корзина
Оцініть нашу роботу