×

Де купити надійний мотоблок в Україні?

Бажання купити мотоблок у певний час виникає у кожного землероба, оскільки працювати на землі це дуже важка праця, яка потребує допомоги техніки. І де б Ви не займалися сільським господарством, то в Києві, то в Харкові без мотоблоку не обійтися. Вибирати мотоблок необхідно враховувати масштаби земельної ділянки та якість ґрунту, а також кліматичні умови та фізичні можливості.

ЗМІСТ

  1. Як правильно вибрати мотоблок в Україні?
  2. Для кого підходять електричні міні-мотоблоки?
  3. Які переваги мотоблока з бензиновим двигуном?
  4. Для кого купити дизельний мотоблок це ідеальне рішення?
  5. Де краще купувати надійні мотоблоки в Україні?

Як правильно вибрати мотоблок в Україні?

Купити мотоблок в Україні можна за допомогою інтернет-магазину. Щоб скористатися такою можливістю, Ви маєте визначитися з потрібною моделлю мотоблоку. Щоб вибрати потрібну модель, споживач повинен знати деякі технічні характеристики цього обладнання.

Мотоблок Зубр

По-перше, найголовніше, що є у мотоблоках – це двигун. Сучасні мотоблоки комплектуються електричними, бензиновими та дизельними двигунами. Кожен із них має велику кількість переваг, але розрахований на різні умови використання.

Для кого підходять електричні міні-мотоблоки?

Електричні міні-мотоблоки як спеціально створені для тендітних жінок і людей похилого віку, вони дуже легкі, маневрені і зручні у використанні на маленьких площах. Але їх не можна використовувати на ділянках, де немає електричного струму, а також небажано давати великі навантаження.

Які переваги мотоблока з бензиновим двигуном?

Для людей, які мають свій житловий будинок, не завадить купити мотоблок із бензиновим двигуном. Мотоблок може допомагати не лише на землі, а й по господарству, він буде дуже корисним навіть узимку. Завдяки бензиновому двигуну у Вас не виникатимуть складності при включенні обладнання. Крім того, бензинові мотоблоки мають низький рівень шуму, що не заважатиме не вам не сусідам.

Для кого купити дизельний мотоблок це ідеальне рішення?


Мотоблок Кентавр

У випадку, якщо Ви фермер, який обробляє великі за площею поля або вирішили освоювати цілину, стане в нагоді дизельний мотоблок. Для роботи на таких земельних ділянках купити мотоблок в Україні з дизельним двигуном дуже вигідно, оскільки вартість палива нижча за бензин і витрата палива значно менша. Такий мотоблок має набагато вищий моторесурс та потужність. За рахунок його ваги досягається максимальне зчеплення із ґрунтом. Дизельний мотоблок настільки потужний, що встановив на нього додаткове обладнання – причіп, він зможе перевозити дуже важкі вантажі, а без цього не обходиться в жодному господарстві.

Де краще купувати надійні мотоблоки в Україні?

Як у Києві, так і у Харкові та інших містах нашої країни, Ви можете придбати будь-який мотоблок через наш інтернет-магазин. Також, покупець може замовити доставку обраного товару за своєю адресою, заощадивши свій час та сили на пошук, купівлю та доставку техніки власноруч.

Рейтинг статті:
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5
(Поки що оцінок немає)
Loading...
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит