| Країна | Китай | 
| Виробник | TΛTΛ | 
| Бренд | TΛTΛ | 
Кришка паливного бака з сіткою TΛTΛ для генераторів 5,0–5,5 кВт – це деталь, яка виконує одразу дві важливі функції: герметично закриває бак та фільтрує паливо під час заправки. Вбудована сітка затримує сміття та дрібні частинки, запобігаючи їх попаданню в систему живлення двигуна.
Кришка виготовлена з міцного матеріалу, стійка до зношування та дії бензину, завдяки чому зберігає герметичність навіть при частому використанні. Вона ідеально підходить до генераторів TΛTΛ вказаної потужності та встановлюється без доопрацювань.
Справна кришка з сіткою гарантує чистоту палива, стабільну роботу двигуна та захищає генератор від поломок. Якщо кришка пошкоджена або сітка забита, є ризик витоків, перебоїв у подачі палива та виходу з ладу карбюратора. Заміна цієї деталі — просте та доступне рішення, яке продовжує термін служби обладнання та забезпечує його безперебійну роботу.
| Категорія запчастини | Кришка | 
| Вузол | Загальна | 
| Призначення | Для генератора 5.0KW/5,5KW | 
| Діаметр внутрішній, мм | 35 | 
| Довжина сітки, мм | 60 | 
| Діаметр сітки, мм | 35 | 
| Вага, г | 80 | 
| Виробник | TΛTΛ | 
| Країна виробник | Китай | 
| Гарантія | 30 днів. Обмін/повернення товару протягом 14 днів | 
| Інструкція | Ні | 
Гарантія на встановлення і заводський брак
ПЕРЕД ВСТАНОВЛЕННЯМ НЕОБХІДНО ПЕРЕКОНАТИСЯ В ЦІЛІСНОСТІ ВИРОБУ І ПОВНІЙ ВІДПОВІДНОСТІ ЙОГО ОПИСУ!
Ви маєте можливість повернути товар неналежної якості.
Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних властивостей.
Поверненню чи обміну не підлягає товар:
* Вартість доставки розраховується згідно з тарифами транспортної компанії.
Корзина
Оцініть нашу роботу