40.30
×

Які переваги та недоліки китайських бензопил?

Китайські бензопили – це техніка, яка має величезний попит у нашій країні. За рахунок відносно невисокої вартості, дедалі більше покупців віддають перевагу саме їй. Бензопили китайського виробництва мають гарну якість, достатній запас міцності та великий асортимент моделей. Усі ці фактори роблять їх вагомими конкурентами бензопилам інших виробників.

ЗМІСТ

  1. Які є типи китайських бензопил?
  2. Кому підійдуть побутові бензопили?
  3. У чому особливість напівпрофесійних китайських бензопил?
  4. Які переваги професійних бензопил?
  5. Де купити сучасні китайські бензопили?

Які є типи китайських бензопил?


Бензопили ТАТА

Китайські бензопили в Україні застосовують у різних сферах господарювання від любителів до професіоналів. Не дивно, що класифікація бензопилу відбувається відповідно до цих критеріїв. Сучасні китайські бензопили бувають побутові, напівпрофесійні та професійні.

Кому підійдуть побутові бензопили?

Побутові бензопили підійдуть для більшості покупців, як Києва, так і інших міст. Така пилка цілком задовольнить вимоги будь-якого власника, який придбав її до виконання періодичних робіт невеликого обсягу. Слід зазначити, що побутова бензопила дуже легка та зручна у користуванні. Крім того, вона неодмінно стане Вам у нагоді для виїзду на природу.

У чому особливість напівпрофесійних китайських бензопил?

Купуючи напівпрофесійну китайську бензопилу в Україні, Ви зможете суттєво збільшити кількість виконуваних завдань. Бензопила такого класу здатна виконувати роботи від спила дерев до будівельних робіт. Її моторесурс набагато більший, ніж у побутової пили, але вона все ще не здатна працювати довгий час поспіль.

Які переваги професійних бензопил?


Запчастини для китайских бензопил

Основні особливості професійної бензопили – це її висока потужність та здатність працювати багато годин без перерви. Виготовлятиметься цей інструмент із спеціальних матеріалів високої якості, розрахованих на промислові норми зносу. Ці пилки створені виключно для застосування на лісоповалах. Крім того, вони оснащені додатковими функціями легкий запуск, ланцюгове гальмо, система антивібрації. Усі другорядні опції розроблені для полегшення праці працівника.

Де придбати сучасні китайські бензопили?

Китайські бензопили чудова альтернатива дорогим аналогам. У Києві та інших містах придбати бензопилу або запчастини для китайських бензопил Ви можете у нашому інтернет магазині Motoblok-Tata. Якщо Ви зупините свій вибір на наших послугах, то уникайте марних походів по магазинах у пошуках моделі, що сподобалася. Витративши лічені хвилини на оформлення замовлення, у найкоротший термін Ви отримаєте обраний товар.

Рейтинг статті:
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5
(2 оцінок, середня: 1,00 з 5)
Loading...
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит