41.73
×

Які вибрати якісні запчастини на мототрактор?

За робочими можливостями мототрактор близький до міні-трактора, тому його можна ефективно використовувати у сільському господарстві та будівництві. При цьому така техніка конструюється на базі мотоблоків, яка доповнена різними модулями та вузлами. Через це у власників нерідко виникає плутанина у розумінні питань ремонту та обслуговування. У цьому матеріалі ми розповімо, які системи мототракторів найбільш схильні до появи несправностей, а також розберемо принципи пошуку якісних запчастин .

Зміст

  1. Які запчастини в мототракторі найчастіше ламаються?
  2. Як продовжити термін служби агрегатів мототрактора?
  3. За якими критеріями варто підбирати якісні запчастини на мототрактор?

Які запчастини в мототракторі найчастіше ламаються?


У мототракторах нерідким джерелом проблем стає коробка перемикання передач. У заміні найчастіше інших компонентів потребують:

  • вали первинні, головні, що знижують/підвищують та ін;
  • підшипники;
  • муфти блокування диференціалу;
  • ведучі ведучі шестірні.

Якщо пошкодження або знос диференціала занадто серйозні, то замість заміни частинами варто задуматися, чи не краще буде купити вузол цілком. Якщо знайти у фізичних магазинах диференціал у зборі під ваш мототрактор неможливо, то виходом стане покупка онлайн на сайтах великих постачальників запчастин до мототехніки.

Зламатися може й додаткове обладнання. Наприклад, через високі навантаження, що викликають знос і поломки, у власників мототракторів великим попитом користуються запчастини на ґрунтообробні фрези.
Чи не захищений від несправностей і головний вузол самохідної машини – мотор. В останні десятиліття двигуни для більшості мототракторів поставляють китайські виробники. Їхні силові установки майже без змін повторюють популярні японські, американські моделі ДВС. Тому у вас не повинно виникнути проблем із купівлею сумісних запчастин.

кнопка дізнатися ціни

Як продовжити термін служби агрегатів мототрактора?


Початок експлуатації – етап, при неправильному ставленні до якого можна сильно нашкодити трактору. Не забувайте, що до роботи на мототехніці потрібно обкатати двигун, а потім сам мототрактор з/без навантаження. При цьому важливо дотримуватися рекомендацій щодо заміни олії та тривалості, інтенсивності обкатки.

Щоб звести витрати на запчастини до мінімуму, не забувайте про уважне ставлення до сервісу мототрактора на весь термін його використання. Бажані терміни планового обслуговування наводяться в інструкціях з експлуатації. У середньому техобслуговування першого рівня виробники пропонують проводити кожні 50 годин роботи. Список робіт включає:

  • промивання блоку циліндрів пальним;
  • заміну або очищення паливного, повітряного фільтра;
  • перевірку затягування анкерних болтів і для кріплення шківа.

Технічне обслуговування другого рівня, згідно з порадами виробників мототракторів та запчастин, слід виконувати кожні 500 годин роботи. До переліку дій входять регулювання клапанів у двигуні та інші складні операції, які мають проводитися виконавцем із відповідною кваліфікацією.

За якими критеріями варто підбирати якісні запчастини на мототрактор?


Пошук запчастин до мототехніки – непросте завдання. Через особливості ринку досить велика небезпека зіткнутися з обманом, переплатити або придбати не те, що потрібно. Тому радимо ознайомитися зі списком із 5 ознак, за якими можна спрогнозувати, чи влаштує вас покупка.

Сертифікація

Звертайте увагу, які документи продавець додає до товару. Якщо не йдеться про зовсім дрібні деталі та розхідники, тобто сенс попросити у продавця надати для ознайомлення сертифікат відповідності. Також бажано, щоб до придбання додався гарантійний талон.

Ціна

Вартість конструктивно ідентичних запчастин може різнитися залежно від їхнього походження. Найдорожче обійдуться оригінальні запчастини, які випустив або сам виробник мототрактора, або завод із ліцензією на виробництво. Дещо дешевше коштують аналоги від сторонніх виробників. Однак така покупка нагадує лотерею, бо передбачити якість запчастини неможливо. Вона може як прослужити не один рік, так і зламатися першу годину після установки.

Сумісність

Якщо у вас є VIN-код мототрактора або номер деталі, сумісну деталь буде легко підібрати за каталогом. В інших випадках радимо уважно вивчати картки товарів та звертатися за допомогою до представників магазину.

Зовнішній вигляд

Просто оглянувши вузол або деталь, ви зможете вчасно відмовитись від товару з дефектом та убезпечити себе від проблем із оформленням повернення. Те, що запчастина пройшла технічний контроль, не гарантує, що вона не була зіпсована пізніше. Тривожними ознаками стануть сильні сліди корозії, подряпини і задирки на металі, масло, що протікає, і т.д.

Продавець

Перевагу варто віддати великим постачальникам запчастин для мототракторів. Так, невеликі продавці можуть висувати вигідніші пропозиції на деякі позиції. Але цей плюс затьмарюється відсутністю нормальної підтримки клієнтів, невеликим вибором способів оплати та доставки.

кнопка дізнатися ціни

Рейтинг статті:
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5
(1 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит