×

Який двигун встановити на мінітрактор: поради від експертів

Міні-трактори надзвичайно важливі для сільського господарства. Якщо у вас є своя ферма, дача, то це є невід’ємною частиною вашого повсякденного життя. Тому важливо знати, який тип двигуна встановити на обладнання для обробки землі.

При ухваленні рішення про купівлю бензинового або дизельного двигуна, в першу чергу, необхідно враховувати початкові витрати, вартість та витрату палива, міцність, термін служби, потужність. За більшістю критеріїв значно виграють дизельні двигуни. Багато хто вважає їх найкращим варіантом для мінітрактору.

Щоб допомогти вам зрозуміти, який двигун встановити на мінітрактор, ми розглянемо основні переваги агрегатів та критерії їх вибору.

Зміст

 1. Які основні критерії при виборі дизельного двигуна для мінітрактора?
 2. Характеристики дизельного двигуна для міні-трактора
 3. Які моделі найякісніші серед дизельних двигунів для мінітрактора?

Які основні критерії при виборі дизельного двигуна для мінітрактора?

кнопка дізнатися ціни

Щоб правильно вибрати двигун на міні-трактор, важливо враховувати певні критерії:

 • Потужність.

Потужність дизельних мінітракторів забезпечує їх триваліший термін служби. Агрегати потужністю 5 кінських сил мають менше відмов, ніж машини з двигунами потужністю 1–3 кінські сили. При обробці великих площ землі та важких ґрунтів малопотужні двигуни працюють на межі своїх можливостей і часто ламаються. Найчастіше це стосується коробки передач. З малопотужним двигуном ви не зможете досягти потрібної глибини на складних ґрунтах і будете змушені обробляти землю повторно. Дизельні двигуни малої та середньої потужності мають невелику вагу, але не мають ті ж характеристики, що більш потужні та важкі.
Вибір дизельного двигуна для мінітрактора

 • Наявність водяного охолодження.

Одна з причин, через яку варто встановити на мінітрактор дизельний двигун, є наявність водяного охолодження. Такі мотори працюють при більш стабільній та прохолодній температурі, що зменшує внутрішні пошкодження, забезпечує стабільну передачу палива та продовжує термін служби агрегату.

 • Наявність або відсутність карбюратора.

Відсутність карбюратора в дизельному міні тракторі має велике значення, оскільки карбюратори схильні до засмічення після тривалого зберігання, що ускладнює їх запуск. Завдяки цьому техніка може стояти дуже довго без роботи та заводитись миттєво.

 • Навантаження та надійність.

Вибираючи дизельний двигун на міні-трактор, необхідно розрахувати навантаження на одновісний агрегат. Вона має становити 20 см робочої ширини культиватора на 1 л. чотиритактного двигуна, а для двотактного мотора не повинна перевищувати 30 см на 1 л. При ширині захвату 60 см потужність має бути не менше 3 л.

Ще одна причина, через яку дизельні мотори служать довше, полягає в тому, що у них менше деталей, які швидко зношуються. Більшість моделей, у тому числі китайських, не мають свічок запалювання, роторів, контактів, кришок розподільника або карбюратора.

Характеристики дизельного двигуна для міні-трактора

 1. Довговічність при постійному використанні та тривалому зберіганні.
 2. Термін служби значно довший, ніж бензинові.
 3. Краще виробництво потужності: дизельні двигуни на мінітракторах виробляють більше енергії, ніж бензинові, завдяки здатності підтримувати потужність кінських сил, незважаючи на складні навантаження.
 4. Адаптивність: на дизельні мінітрактори можна легко встановлювати навісне обладнання та різні знаряддя, що робить машину більш корисною в цілому.

Які моделі найякісніші серед дизельних двигунів для мінітрактора?


Двигун для мінітрактора
Рейтинг дизельних двигунів для міні-тракторів:

 1. Кентавр 4L22BT. Чотирьохциліндровий, потужність 35 к.с. Мінімальні робочі обороти двигуна – 850 об/хв.
 2. ZN490BT. 4-циліндра, 40 к.с., вод.охолодження, Краще співвідношення «ціна-якість». Не дивно, що двигуни ZN490BT називають лідерами ринку завдяки чудовим експлуатаційним характеристикам.
 3. SF-138-2. Один циліндр, максимальна потужність 90 к.с., об’єм – 4750 куб.см, встановлено примусове водяне охолодження.
 4. Xingtai DLH1100. 4-х тактний, максимальна потужність 16 л.с., робочий об’єм 900 куб. Максимальні обороти валу становлять 2300 об/хв.
 5. CF3B24T. Встановлено 3 циліндри, потужність 30 к.с., примусове водяне охолодження. Мотор CF3B24T зберіг свою позицію одного з найкращих дизельних моделей у 2022 році та йде в ногу з часом
 6. JD495 Jinma Dongfeng. Надійний мотор китайського виробництва, максимальна потужність 45 к.с., встановлено 4 циліндри, 4-х тактний.
 7. DL-190-12. Номінальна потужність 12 к.с., встановлений 1 циліндр, обороти колінвала 2200 об/хв.

Середній ступінь стиснення в дизельному двигуні становить близько 18. Вона дозволяє дизельним моторам отримувати ще більший момент, що крутить. Дизельні двигуни забезпечують пікову потужність мінітрактору для сільськогосподарських робіт.

Дизелі набагато економічніші, і, як правило, надійні та довговічні. Особливо, якщо ви купите хороший дизельний двигун на міні-трактор, створений відповідно до промислових стандартів.

Зверніть увагу на модельний ряд фірмових дизельних моторів для міні-тракторів у каталозі Мотоблок ТАТА. Ми продаємо перевірені агрегати, що створюються за встановленими стандартами. Звертайтеся до менеджерів, якщо вам потрібна допомога у виборі.

кнопка дізнатися ціни

Рейтинг статті:
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5
(3 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Loading...
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит