×

Як вибрати акумулятор для мотоблока: основні параметри та види

Мотоблок здатний виконувати безліч завдань, які допомагають легко покращити якість вашої земельної ділянки на дачі. Однак, як і будь-яка інша техніка, міні-трактор не зможе довго працювати без гарного акумулятора. Ось чому важливо вибрати правильну акумуляторну батарею. Оскільки на ринку представлено безліч варіантів, важко зрозуміти, з чого почати. Але за допомогою нашого корисного посібника ви зможете швидко вибрати акумулятор для мотоблоку.

Крім знання розміру батареї, сумісної з міні трактором, є й інші фактори, про які ви повинні знати, перш ніж купити акумулятор на двигун мотоблока. Ми зібрали рейтинг моделей, представлених у каталозі Мотоблок ТАТА.

Зміст

  1. Які види акумуляторів для мотоблока?
  2. Топ–7 найкращих акумуляторів для мотоблока
  3. Які основні параметри для вибору акумулятора мотоблока?

Які види акумуляторів для мотоблока?


Якщо ви шукаєте батарею, яка забезпечить вам довгі роки безперебійної роботи, інвестування в високоякісний пристрій просто необхідне. Хороші акумулятори для мотоблоків – це ті, що забезпечують найбільшу потужність та довговічність обладнання. Внизу ми склали список акумуляторних батарей для мотоблоку у кращому співвідношенні ціни та якості.

кнопка дізнатися ціни

Добре обслуговується агрегат може надійно працювати протягом багатьох років, але його акумулятор – частина, що відповідає за запуск двигуна – швидше за все, прослужить близько 3 років, перш ніж його доведеться замінити. Батареї бувають різних розмірів, і, хоча кожна модель є 12-вольтовою, їх відрізняють інші характеристики.

Види аккумуляторів на мотоблок

Топ-7 найкращих акумуляторів для мотоблоку

  • 4AH-YTX4L-BS OUTDO

Довговічність і достатня потужність батареї роблять її ідеальним вибором для різних міні тракторів. Він видає напругу 12 вольт, має ємність 7 ампер/годину і запускається як за високих, і за низьких температур, тому підходить для холодного клімату. Удароміцний корпус з ABS-пластику робить його одним із найміцніших акумуляторів на ринку. Він також є універсальним і може бути встановлений у різних положеннях, що робить його сумісним з більшістю основних марок мотоблоків, включаючи TATA, ZONGSHEN та LIFAN. Розмір – 114*70*86 мм.

  • 4AH–YTX4L–BS OUTDO з індикатором

Достатня потужність, міцна конструкція та універсальний розмір роблять цю батарею гарним вибором. Завдяки ємності 4 А*ч він працює довше та підходить за розміром для багатьох популярних марок мотоблоків.

Такий акумулятор для мотоблока є довговічним завдяки решітці, яка дозволяє їй поглинати удари та поштовхи. Технологія абсорбуючого електроліту використовує сухі внутрішні компоненти замість рідини, запобігаючи небезпечним витокам кислоти, які можуть пошкодити двигун або створити загрозу безпеці. Параметри – 114*70*86 мм.

Батарея видає стандартні 12 вольт, але використовує електроліт технологію, яка краще протистоїть корозії та розряду, ніж сурм’янисто-свинцеві. Підходить як для дизельних, так і бензинових мотоблоків потужністю до 24 л. Технологія обволікає пластини сухим матеріалом, тому при перекиданні батареї або розтріскуванні корпусу не відбувається витік. Параметри – 150*65*95 мм.

Цей 12-вольтовий акумулятор часто використовується з моторизованими транспортними засобами, такими як квадроцикли, мотоцикли, гідроцикли та снігоходи, яким потрібна акумуляторна батарея, здатна витримувати сильні удари, поштовхи та тряску.

Пластини акумулятора покриті сухим шаром, а не занурені в рідину, тому він не протікає, якщо зовнішній корпус трісне. Розмір – 137*77*124 мм.

Цей акумулятор підходить для газонних тракторів та мототехніки, які використовуються у холодну погоду. Крім здатності запускатися при негативних температурах, ця 12-вольтова батарея може видавати 7 ампер на годину, вимагаючи менше зарядів, ніж інші. Свинцево-кальцієві пластини краще переносять удари, ніж стандартні свинцеві. Встановлено індикатор, який покаже розряд батареї. Для скидання тиску є віддушина, закрита гумовим ковпачком

Акумулятор для мотоблока видає більшу потужність, ніж більшість 12-вольтових батарей для газонних тракторів. Замість звичайних 5-7 А * год, видає 10 А * год.

Крім високої потужності, міцний корпус унеможливлює ризик пролиття рідини, якщо батарея перевернеться або трісне, а також дозволяє встановлювати в будь-якому положенні. Параметри – 150*87*130 мм.

Ця модель глибокого циклу підходить для мототехніки будь-якого виду. Батарея з ємністю 3 А*год. забезпечує достатній час роботи до необхідності підзарядки.

Акумулятор для мотоблока також має більш товсті свинцеві пластини, які дозволяють йому витримувати численні розряди та перезаряди без пошкоджень, що робить його придатним не тільки для мотоциклів, мопедів, але і с/г техніки. Розмір – 114*39*87 мм.

Які основні параметри для вибору акумулятора мотоблока?


Акумулятор для мотоблока

Акумулятори для сільськогосподарського обладнання бувають різних розмірів та виконані з різних матеріалів, тому деякі з них найкраще підходять для конкретних мотоблоків. Ось що слід мати на увазі при виборі:

  • Розмір та розташування клем

Більшість батарей для мототехніки та міні тракторів належать до категорії U1. Чим більший розмір, тим більше А*год може генерувати 12-вольтова батарея. Ампераж означає, скільки ампер-годин акумулятор може виробити за одну годину, перш ніж він розрядиться. Наприклад, 16-ампер-годинна модель може споживати 16 А * год протягом 1 години, перш ніж їй потрібно підзарядка.

Розташування клем також не є універсальним для акумуляторів мотоблоків. Наприклад, U1R означає, що позитивна клема батареї знаходиться праворуч.

  • Матеріал

Більшість акумуляторів для мотоблоків – це свинцево-кислотні батареї, які виробляють електрику за допомогою елементів із пластинами, зануреними у розчин електроліту. У більшості варіантів ці пластини просякнуті сурмою, металоїдним хімічним елементом. На жаль, батареї цього типу згодом втрачають заряд і схильні до корозії, але їх можна перезаряджати.

Однак у деяких акумуляторах використовуються альтернативні матеріали, наприклад кальцій, який не так швидко розряджається і краще протистоїть корозії, ніж сурма. Кальцієві батареї особливо підходять для газонних тракторів, оскільки краще переносять вібрації.

У деяких також використовуються технології скломату та гелевих елементів, у яких замість рідини свинцево-кислотних батарей використовується сухий матеріал. Така конструкція запобігає небезпечним витокам у разі перекидання акумулятора або розтріскування корпусу. Це також означає, що його можна встановлювати на бік або навіть ногами вгору, оскільки з нього нічого не виллється.

Батареї «глибокого циклу», у яких використовуються товстіші та міцніші свинцеві пластини, можуть витримувати багаторазові заряди та розряди без пошкодження пластин. Вони корисні для мотоблоків, які довго простоюють.

  • Напруга

Напруга – це кількість енергії, яку може видати акумулятор при повній зарядці. У більшості тракторів для газонів використовуються 12-вольтові батареї. На додаток до напруги, акумулятори мають рейтинг ампер-годин, який каже користувачеві, скільки сили струму акумулятор може видати за 1 годину.

Ми познайомили вас з вибором 12-вольтових акумуляторів для мотоблоків і розповіли про основні характеристики, які слід враховувати при покупці акумуляторної батареї для своєї с/г техніки. Сподіваємось, ця стаття допоможе полегшити ваш вибір. Якщо залишилися питання, дзвоніть нам!

кнопка дізнатися ціни

Рейтинг статті:
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5
(3 оцінок, середня: 4,30 з 5)
Loading...
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит