41.03
×

Як підібрати якісні запчастини на мотоблок?

Як би дбайливо власник садової техніки не ставився до її обслуговування, при інтенсивній експлуатації все одно не вдасться уникнути поломок. Крім того, навіть у справному стані мотоблоки потребують періодичної заміни фільтрів, сальників, зношених підшипників та інших компонентів. Тому питання підбору якісних запчастин на мотоблок актуальне завжди. Сьогодні Motoblok-TATA поділиться порадами щодо пошуку та швидкого замовлення хороших запасних частин.

Зміст

 1. З яких причин запчастина може вийти з ладу?
 2. На що звертати увагу при підборі запчастин на мотоблок?
 3. Чому важливо не забувати про сумісність запчастин мотоблоку?
 4. Як швидко замовити якісні запчастини на мотоблок?

З яких причин запчастина може вийти з ладу?

Визначивши першоджерело проблеми, ви зможете мінімізувати ризик повторної появи несправностей. Motoblok-TATA радить власникам сільгосптехніки насамперед шукати причини поломок серед наступних факторів:

кнопка дізнатися ціни

 • Недотримання правил обслуговування (пропуск термінів ТО; відмова від рекомендованого виробником масла для двигуна, трансмісії або редуктора; порушення норм зберігання техніки тощо).
 • Помилки при встановленні деталей (під час регулювання, збирання).
 • Механічне пошкодження (наприклад, внаслідок дрібних аварій).
 • Використання запчастин низької якості (несправності через дефекти та матеріали, що не відповідають стандартам).

Також поломки можуть бути спровоковані банальним виробленням ресурсу. Крім природного зношування під час роботи, до прискореного виходу запчастини для мотоблока з ладу призводить перевищення допустимих навантажень.

На що звертати увагу при підборі запчастин на мотоблок?

Як підібрати запчастини на мотоблок

Перше, що має цікавити покупця запчастини на мотоблок – це її походження. Звичайно, краще вибирати оригінальні запчастини, випущені тим же виробником, що і мотоблок. Однак комплектуючі для деяких моторів та навісного обладнання буває складно знайти через їхню рідкість або через те, що вони зняті з виробництва. На допомогу прийдуть аналоги та копії запчастин для мотоблоків. При їх купівлі важливо впевнитись, що товар відповідає наступним критеріям:

 • Збіг маркування. Якщо інформація не наведена в описі запчастини, обов’язково зверніться до продавця та переконайтеся, що вона сумісна з вашою технікою.
 • Відсутність дефектів. Тривожні ознаки – помітні сліди корозії, пошкоджена фарба, подряпини, нерівні краї та інші сліди шлюбу під час механічної обробки. При отриманні товару корисно провести виміри пристрою та переконатися, що дійсні розміри відповідають заявленим.
 • Хороша репутація виробника. Якщо йдеться про бренд, добре відомий в Україні, то ймовірність отримати погані запчастини суттєво нижча. Зокрема, до надійних постачальників належить і виробник TATA, який понад 15 років пропонує аграріям техніку та запчастини для сільгоспробіт. Якщо у вас є знайомі, які мають малу сільгосптехніку, ви можете переконатися в надійності цього виробника, запитавши їхню думку.
 • Адекватна вартість. Ціна на запчастини гарної якості може виявитися низькою лише за умови чинної акції.

Копії запчастин для садової моторизованої техніки ідентичні оригіналам за розмірами та конфігурацією, проте коштують дешевше. Пояснюється це тим, що їх виробляють за іншим технологічним процесом, а також використовують матеріали, що замінюють.

Виробники-ноунейми іноді надто далеко заходять у бажанні знизити собівартість продукції. Тому найдешевші запасні частини рідко тішать тривалим терміном служби. Щоб не стикатися з постійними поломками, радимо замовляти запчастини до мотоблоків тільки в перевірених магазинах. Обов’язково зверніться за консультацією до технічного спеціаліста/менеджера магазину, щоб переконатися, що запчастина відповідає вимогам до основних робочих параметрів.

Чому важливо не забувати про сумісність запчастин мотоблоку?

Запчастини на мотоблок

І при самостійному підборі запчастини на мотоблок, і при замовленні за допомогою представника магазину покупцю бажано зібрати достовірну інформацію про потрібний агрегат. Для пошуку за каталогами зі специфікаціями можуть знадобитися дані про модель мотоблоку, рік випуску та модифікації, а також маркування на деталі під заміну. Це дозволить знайти запчастину, сумісну з мотоблоком.

Чому це важливо? По-перше, це гарантує те, що куплені деталі чи вузли точно стануть місце. По-друге, тоді запчастини забезпечать правильну роботу решти компонентів і не зашкодять їхньому технічному стану. Тому при їх використанні ви не зіткнетеся з тим, що через один невідповідний елемент доведеться проводити дорогий ремонт всього вузла.

Як швидко замовити якісні запчастини на мотоблок?

Пошук комплектуючих у фізичних магазинах може зайняти час, навіть якщо ви вирішите заздалегідь зателефонувати найближчим продавцям та впоратися про наявність товару. Тому для економії часу радимо звертатись до послуг онлайн-магазинів.

На сайтах великих постачальників с/г техніки та обладнання ви можете за пару кліків знайти в каталозі потрібну запчастину на мотоблок. Для спрощення процесу можна використовувати пошуковий рядок або звернутися безпосередньо до консультанта в чаті. Такі можливості є, наприклад, на сайті Motoblok-TATA. Щоб максимально швидко отримати замовлення, у нас ви можете оформити доставку «Новою Поштою» до найближчого відділення ТК або на зручну адресу. Оптові покупці можуть додатково прискорити отримання замовлення, забравши його самовивозом зі складів компанії (за попередньою домовленістю).

кнопка дізнатися ціни

Рейтинг статті:
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5
(4 оцінок, середня: 3,30 з 5)
Loading...
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит