×

Які китайські двигуни для мотоблоків найякісніші?

Кращі китайські мотори для мотоблоків так чи інакше копіюють силові агрегати від розкручених європейських, японських та американських брендів мототехніки. Це не означає, що двигуни з КНР за визначенням гірші від оригіналів. Тут питання полягає виключно в рівні відтворення технологій, якості збирання та матеріалів. Тому перевага у надійності моторів — у виробників, які працюють за ліцензією від Honda, Subaru, Briggs & Stratton. Інший маркер якості — сертифікація двигунів у Європі. Ділимося з вами корисною інформацією про китайські ДВС, які відповідають цим вимогам та заслужено визнаються найкращими для мотоблоків.

ЗМІСТ

  1. Які є виробники китайських двигунів для мотоблоків?
  2. Який китайський двигун для мотоблоку кращий: бензиновий чи дизельний?
  3. Висновок: під які завдання вигідно купувати китайський двигун на мотоблок

Які є виробники китайських двигунів для мотоблоків?


Дачники та фермери встигли звикнути до різноманітності марок садової техніки з Китаю. Проте довіру хліборобів зуміли заробити лише ті бренди силових агрегатів, які з’явилися на ринку роки тому і встигли чудово себе зарекомендувати. Представляємо ТОП-3 китайських виробників, які випускають потужні бензинові та дизельні двигуни на мотоблок.

кнопка дізнатися ціни

ТАТА

ТАТА — один із найвідоміших виробників двигунів для малогабаритної техніки з Китаю. Модельний ряд охоплює всі категорії моторів для мотоблоків: бензинові з повітряним охолодженням (4,5-15 к. с.), дизельні з водяним та повітряним охолодженням (4-30 к. с.).

Двигун на мотоблок ТАТА

Бренд представлений в Україні понад 15 років, і за цей термін мотоблоки з ДВС ТАТА особливо сподобалися власникам:

  • високий моторесурс;
  • невибагливість до зовнішніх умов;
  • просте обслуговування;
  • доступність запчастин (доставка від інтернет-магазину ТАТА)
  • знижена витрата пального (особливо в дизельних ДВЗ);

З легких бензинових моторів підвищеним попитом у дачників користується 170F TATA. Це недорога “дачна” модель, доступна у версіях під різні виходи валу (шпонка, шліц, різьблення, конус). З потужніших агрегатів виділяються дизелі 186FE TATA (9 к.с., горизонтальний вал з виходом 25 мм) та ZH1105N (18 к.с., електростартер, фара і водяне охолодження). На двигуни ТАТА поширюється 12-місячна гарантія (починає діяти з моменту покупки).

Zongshen

Саме мотори для малої техніки від концерну Зонгшен є найпопулярнішими у Китаї. Щорічно виробник випускає понад 2,5 млн двигунів загального призначення. Значна частка поставляється експорту. Zongshen займає третє місце у світі з продажу ДВС загального призначення, поступаючись за цим показником тільки Briggs & Stratton і Honda.

Двигун на мотоблок Zongshen

За відгуками аграріїв, для ДВС від Zongshen характерні такі позитивні риси:

  • мінімум шлюбу (продукція проходить не менше 2 контрольних перевірок вже на заводі);
  • низька витрата палива та олії;
  • простий запуск;
  • якісні матеріали виготовлення.

Яскравий представник двигунів з потужністю, розрахованою на експлуатацію в невеликому господарстві, — одноциліндровий чотиритактний Zongshen P65F. Це малошумний агрегат, який здатний безперервно пропрацювати кілька годин, не відчуваючи проблем із перегріванням.

Weima

Бренд Weima належить концерну Chongqing Weima Power Machine Co. Ltd, який за ліцензією японського виробника, випускає копії двигунів Honda. З 2015 року китайська компанія постачає свою продукцію виробникам мототехніки Husqvarna, Kipor.

Двигун на мотоблок Weima

Модельний ряд широкий, він охоплює двигун потужністю 2-22 л. с. Середній заявлений моторесурс – 2500-3000 годин. У комплектацію часто за замовчуванням входять стартер і генератор. Популярні моделі ДВС: дизельний WM 178FES (6 к.с.), бензинові WM170F (7 к.с.), WM168FB (6.5 к.с.).

Двигуни Weima відомі гарною ремонтопридатністю. Основні вузли взаємозамінні з продукцією інших виробників (ТАТА, Кентавр, Зоря, Forte та ін.). Запчастини доступні в інтернет-магазині Motoblok Tata.

Також на увагу заслуговують такі марки мотоблочних двигунів з Китаю:

  • Zubr. Китайський бренд з доступними цінами та гарною якістю складання.
  • Forte. Це переважно недорогі бензинові ДВЗ для мотоблоків, оснащені ручним стартером. Вони прості у поточному обслуговуванні та підходять для невеликих садово-городніх господарств.

Слід згадати, що у продажу часто трапляються агрегати китайського походження, перейменовані під місцевий ринок. Їхня якість може бути різною.

Який китайський двигун для мотоблоку кращий: бензиновий чи дизельний?


Рекомендуємо вибирати силову установку не тільки за виробником, а й за типом палива, що споживається. Ця характеристика багато в чому визначає призначення та експлуатаційні властивості двигуна. Бензинові двигуни для садової техніки дешевші, але дизельні обходять їх по можливості підтримувати тягове зусилля при низьких оборотах.

Можливостей бензинових двигунів достатньо для обробки невеликих територій. Придбати легкий або середній мотоблок з китайським бензодвигуном буде розумно власникам дач, невеликих сільських господарств (15-20 соток).

От переваги бензинових двигунів та над дизельними:

  • маневреність (завдяки меншій вазі та розмірам);
  • впевнений запуск за низької зовнішньої температури;
  • просте обслуговування (заміна свічок, паливних та повітряних фільтрів).

Витратитись на придбання дизельного мотора радимо в тому випадку, якщо в пріоритеті стоять потужність і довговічність. На дизпаливі працюють двигуни від 4-5 л. с. і вище. Особливості конструкції дозволяють розвивати високе тягове зусилля. Термін служби дизельного двигуна для мотоблока в середньому вдвічі вищий, ніж у бензинового аналога.

Інші плюси дизельних ДВЗ для сільгосптехніки: 

  • універсалізм (підходять для культивації та оранки ґрунту, внесення добрив, збирання врожаю та інших важких робіт);
  • варіативність підбору двигуна з витрат палива (споживання безпосередньо залежить від потужності);
  • легке заглиблення та надійне утримання обробних знарядь у ґрунті (зчеплення за рахунок ваги силової установки; обтяжувачі не потрібні);
  • пристосованість до тривалих сеансів безперервної роботи;
  • підвищений ресурс мотогодин.

Очевидною слабкою стороною, окрім високої вартості агрегату, є утруднений запуск у холодну погоду. Тому найкращий варіант – модифікації з електростартером. Для зимових робіт необхідно забезпечувати двигун спеціальним маслом та паливом. Мотоблоки з дизельним двигуном також гірше підходять для роботи в обмеженому просторі. Їх складніше розгорнути через більшу вагу та габарити.

Висновок: під які завдання вигідно купувати китайський двигун на мотоблок


Китайські двигуни краще японських, американських і європейських, якщо йдеться про силові установки для легких і середніх мотоблоків. За значно нижчої вартості де вони гірше справляються з робочими завданнями на невеликих ділянках. Витрата палива, якщо брати до уваги відомі марки, досить скромна. Тому активна експлуатація не б’є по кишені. Через поширеність китайських ДВС пошук запчастин та комплектуючих не викликає складнощів.

Однак варто попередити про те, що якість “ноунеймових” моторів складно передбачити перед покупкою. Нерідко вже на початку експлуатації двигунів від маловідомих фірм розкриваються їхні проблеми: швидкий вихід стартера з ладу, погано відрегульовані клапани, сильний шум та вібрація під час роботи. Тому при виборі перевагу варто віддати ДВС від китайських марок ТАТА, Weima, Zongshen і т.д.

кнопка дізнатися ціни

Рейтинг статті:
Зірок: 1Зірок: 2Зірок: 3Зірок: 4Зірок: 5
(8 оцінок, середня: 3,50 з 5)
Loading...
×

Корзина

× Войти с google
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×
×
Виберіть мову
×
Кредит