×
+38 (067)-189-888-7 +38 (050)-189-888-7
Перезвонити?

Скутери

Фильтр
×

  Мабуть, всі ми вже звикли бачити на дорогах міста легкі і маневрені нові скутера, які стали користуватися величезною популярністю через своїх очевидних для водія переваг. Можливо, саме тому з'являється все більше і більше людей, які готові придбати новий скутер, зробивши його основним засобом для пересування.

  До основних переваг скутера відноситься те, що він оснащений коробкою передач. Приємною особливістю є і повна відсутність рами між рульовою колонкою і водієм. У більшості сучасних моделей двигун зміщений ближче до заднього колеса, що дає можливість для комфортної їзди за рахунок звільняється простору між кермом і сидінням.

  Сьогодні у великих містах можна фактично спостерігати «скутерне бум», саме тому купити скутер в Україні та інших країнах – відмінне рішення для поїздок по місту. Одним з основних плюсів скутера є його Мане тимчасовість. Цей вид транспорту неймовірно зручний для поїздок по розбитих дорогах з вибоїнами. В нашому динамічному світі при повній відсутності бажання стояти в пробках таких великих міст як Харків, Одеса чи Київ – скутер може стати чи не єдиним виходом для поїздок на роботу і звичайних поїздок на великі відстані.

  Витрата палива.

  Що стосується витрати палива, то і тут компактний скутер виграє у інших засобів пересування по всіх позиціях. Поїздки на скутері дозволяють значно економити на бензині, так, і сам транспортний засіб набагато екологічніше інших. До того ж варто відзначити, що саме скутер вже давно перетворився в сучасне транспортний засіб і фактично став символом активності та успішності.

  Вартість скутера в Україні.

  Немаловажним є і той факт, що ціни на скутера в Україні та інших країнах відрізняються своєю доступність, тому сьогодні нерідко можна побачити, як здійснюються продаж оптом або в роздріб цих зручних засобів для пересування. Оскільки скутер все ж найбільше призначений для поїздок в межах міста, то продаж скутерів особливо у великих містах здійснюються не тільки в спеціальних салонах, але і на просторах інтернету. Тому у сучасного покупця завжди є вибір: прийти в автосалон або ж купити скутер в інтернет-магазині. При цьому можна бути точно впевненим, що новий скутер буде довгий час радувати свого власника можливість швидкого паркування, маневреністю пересування та іншими радощами, які завдають приємні враження під час поїздки.

  Але не тільки ціни на скутер завжди приємно радують тих, хто вже придбав або ж тільки збирається купити цей транспортний засіб. Резюмуючи все вищесказане, можна з непідробною і абсолютно повною впевненістю стверджувати, що на сьогоднішній день в рамках продажу і великого асортименту скутерів кожен покупець зможе з легкістю вибрати для себе сучасну модель, виходячи зі своїх естетичних і матеріальних переваг.

  Примущества використання скутера як основного транспортного засобу.

  Хоча скутер і вважається міським транспортом, кататися на ньому можна і по пересіченій місцевості. Особливо приємно це робити в літній сезон, вирушаючи на риболовлю, невеликий похід на природу або в сільську місцевість. За великим рахунком на скутері можна здійснювати невеликі подорожі, економлячи на паливі, але при цьому отримати не менше задоволення, ніж від поїздок на автомобілі.

  І одним з найбільш приємних і цікавих моментів є той непідробний драйв, який при кожній поїздці відчуває водій скутера. Постійне відчуття контролю швидкості, м'яка їзда, дивовижна маневреність з постійною можливість у буквальному сенсі «просочитися» в будь-якому важкодоступному місці дороги – все те, що робить скутер універсальним засобом пересування для багатьох людей. Не дивно, що рівень продажів скутерів зростає з кожним днем. Адже сьогодні практично будь-який городянин, втомлений постійно стояти в пробках або кататися по справах в курному і задушливому транспорті, прекрасно розуміє, що, купивши скутер, від усіх цих проблем можна з легкістю позбутися. І при цьому не потрібно робити капітальні вкладення.

  ×

  Корзина

  ×
  успешный текст
  ошибка текст

  успешный текст
  ошибка текст

  успешный текст
  ошибка текст

  РегистрацияЗабыли пароль?
  успешный текст
  ошибка текст

  Он будет вашим логином

  не менее 6 символов

  не менее 6 символов

  успешный текст
  ошибка текст
  успешный текст
  ошибка текст

  успешный текст
  ошибка текст

  успешный текст
  ошибка текст

  успешный текст
  ошибка текст

  Забыли пароль?

  Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

  успешный текст
  ошибка текст

  успешный текст
  ошибка текст

  Регистрация
  ×