×
+38 (067)-189-888-7 +38 (050)-189-888-7
Перезвонити?

Мототрактори

Фильтр
×

Нові китайські трактори користуються величезною популярністю на сучасному сільськогосподарському ринку. Завдяки поєднанню прийнятної ціни і хорошої якості, вони впевнено завойовують симпатії багатьох земледелов. Мінітрактор це багатофункціональна техніка, яка може виконувати необмежену кількість різних робіт. У наш час це обладнання все частіше використовується на дачних ділянках, городах і приватних угіддях.

Його цінність і користь вже відчули безліч фермерів. На сьогоднішній день купити китайський мінітрактор можна з великою кількістю навісного і причіпного обладнання. Саме за рахунок використання цього обладнання можна значно розширити коло можливостей трактори і використовувати його практично у всіх сферах господарювання. Останнім часом особливо зріс попит на них серед дачників.

мінітрактор

Китайські трактори для дачі в україні і ціна на них дуже різноманітні. Вартість мінітрактора залежить від фірми виробника, потужності і якості матеріалів. Чим відоміше торгова марка і більше гарантій, тим дорожче він коштує. Нові китайські мінітрактори ні скільки не поступаються тракторам інших виробників. Сучасні мінітрактори бувають дизельні і бензинові. Також у продажу можна зустріти капотні трактори і райдери. Звичайно ж, вибирати обладнання потрібно з урахуванням Ваших потреб, не варто кидатися в крайності. Купуючи бензиновий, мінітрактор Ви опиняєтеся в більш виграшному становищі, оскільки ніколи не будете залежати від погоди.

Бензинові двигуни відмінно запускаються і працюють в холодну пору року. Крім того, робота такого двигуна менш шумна, тому у вас не виникне проблем з сусідами. Також, ви без зусиль знайдете в продажу дизельні мінітрактори. Це обладнання набагато потужніше, розраховане на виконання важких і об'ємних завдань. Як правило, запас міцності цих агрегатів на порядок вище, ніж інших. Та й з економічністю не посперечаєшся. Витрата палива і ціна на нього набагато нижче, ніж у випадку з бензиновим мінітрактором. Але при всіх його перевагах, покупка дизельної моделі вам обійдеться в копієчку.

Купити китайські трактори для дачі в Україні за цінами, які привабливіше всіх можна в нашому інтернет магазині. Наші співробітники підкажуть вам необхідну інформацію, нададуть технічні відомості і зорієнтує в відмінностях тих чи інших моделей. У нашому магазині представлено безліч різних видів китайських мінітракторів, мотоблоків, навісного та причіпного обладнання, запасні частини та комплектуючі. За Вами залишається тільки зробити вибір.

×

Корзина

×
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

РегистрацияЗабыли пароль?
успешный текст
ошибка текст

Он будет вашим логином

не менее 6 символов

не менее 6 символов

успешный текст
ошибка текст
успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Забыли пароль?

Если вы забыли пароль, мы вышлем вам его на email

успешный текст
ошибка текст

успешный текст
ошибка текст

Регистрация
×